Panenky Barbie vlastní ruce

Barbie panenka, vytvořená v roce 1959, je stále velmi populární. A nejen u dětí. Například pro sběratele je to také vyhledávaný objekt. Barbie je milovaný sen každé dívky. A pokud je to možné, rodiče se pokusí koupit tuto panenku pro své děti. Ale co když je v sbírce vašeho rozmaru už barbie a balerína, atlet a sestra nebo mořské panny? Závěr je samozřejmostí - dělat panenku s vlastními rukama!

Panenky Barbie vlastní ruce

"Panenky Barbie vlastní ruce"

Vytvořit novou, originální verzi Barbie není obtížné. Chcete-li to udělat, nejděte talentovaným designérem nebo umělcem. Samozřejmě, pokud si uděláte úkol dělat nejpřesnější kopii Barbie, pak musíte věnovat spoustu času a peněz a vynaložit mnoho úsilí. Ale existují nápady mnohem jednodušší. Může to být varianta panenky vyrobené z polymerové hlíny nebo hadrových panenek. Děti se v zásadě nestará, z čeho se to dělá. Hlavní věc je, že výsledek je jako vaše dítě. Samostatně vyrobené panenky jsou praktické (pokud jsou svědomí!), Útulné a na rozdíl od lidí se nestárnou, takže se budou hrát s více než jednou generací. V obchodech jsou také speciální materiály pro výrobu panenek a dokonce i jednotlivé pomocné předměty (paruky, oči, boty, oblečení). Ne, pokud se neobtěžujete zvlášť, můžete udělat vše sami!

Panenky Barbie vlastní ruce

Za účelem Panenky Barbie vlastní ruce trvalo déle a bylo možné s ním hrát, protože je třeba zvolit materiál jednodušší a trvanlivější. Z plastového nebo studeného porcelánu obvykle vyrábějí výrobky určené k dekorativním účelům, které jsou polkrabé na poličkách a nejsou praktické v dětských hrách, protože mohou rozdrtit, když nejsou pozváni. Pro panenku je například slané těsto dokonalé. Je vyroben z vody, mouky a soli v poměru 0,25: 1: 1 (měřeno v brýlích). Těsto je jednoduchá a levná volba; a dokonce i když se hračka rozpadne, můžete ji vždy rychle nahradit hračkou. Alternativně může jíl sloužit jako alternativa. Pokud opravdu chcete pracovat s porcelánovým materiálem, můžete jej nahradit směsí glycerinu, lepidla PVA, škrobu, krému a vody.

Panenka je formována a tvořena z vybraného materiálu ve formě, ve které ji autor vidí. Může být vysoká nebo nízká, baculatá nebo tenká ... Pro panenku můžete všechny detaily vytvarovat a pak je dát dohromady; nebo najednou vytvarovat jeden celek. Poté se konečný produkt vysuší v teplé místnosti nebo v troubě. A dále obrobek může být natřený akrylovým, kvaším, uměleckým lakem a jinými typy barev. Těsto může postoupit do míchat všechny druhy barviv a okamžitě přijímat údaje o požadovaném tvaru a barvy, takže po nepokrývají panenka, nejprve malovat barvu a přidejte detaily. V takových případech je vhodné udělat párku Barbie nebo Barbie v potápěčském obleku. Báze bude připravena, obličej a make-up zůstanou.

Panenky Barbie vlastní ruce

Shityo panenky Barbie - také skvělá volba. Chcete-li šit panenku, budete potřebovat látku, bavlnu nebo sintepon pro balení a vlasové příze. Vzory jsou vytvořeny na papíře: pro hlavu je nakreslena velká kružnice, kufr je vytvořen ve tvaru obdélníku se zaoblenými rohy; Ruce a nohy jsou okamžitě natočeny rukama a nohama. Na vzorcích se provádí řez na látce tělesné barvy. Detail hlavy se "nalije" podél okraje závitu, vloží se kulička z vatové bavlny uprostřed a niť se vytáhne dohromady a upevní část několika stehů. Výsledkem je míč požadované velikosti. K tomu jsou šité korálky, z vlasů příze, ústa a nos jsou kresleny pery s plsteným hrotem. Hlava Barbie je připravená.

Podrobnosti o pažích a nohách jsou vyříznuty v párech, složeny dovnitř po stranách a navzájem spolu. Poté jsou obrobky vytaženy a naplněny sinteponem. Kufr je také plný; ale měla by být vložena do rámu tak, aby odolala hmotnosti hlavy a obecně měla panenku stabilní vzhled. Hlava se spojí s kmenem; šité nohy a ruce. Z vícebarevných hadrů se vyrábí krásné oblečení. Háček paní je kompletní.

Panenky Barbie vlastní ruce

Ještě jedna otázka: Jak vyrobit panenku? Koneckonců, každý materiál potřebuje svůj vlastní přístup. Nejjednodušší je koupit připravenou paruku nebo materiál, ze kterého je snadné vytvořit čisté prameny. A můžete si vzít obvyklou pletenou nit a udělat z nich fantasy účes. Pokud, řekněme, dort "Barbie panenka s vlastními rukama", lepší vlasy jsou shromažďovány do ohonu a zabezpečit mřížku, nebo vytvarovat vlasy ze stejného materiálu jako samotná panenka (v tomto případě je nejvhodnější simulace krátkého účesu nebo čtverce).

Všechny tyto možnosti jsou dobré. Ale jsou zcela primitivní. A děti ji milují, když panenky ohýbají nohy a ruce, hlavu se ohýbá a otáčí. V domácnosti je proces vytváření takové kopie poměrně složitý a bude vyžadovat, aby autor měl určitou dovednost a velkou trpělivost. A jak vytvořit závěsnou panenku, ale současně zjednodušit. Zde, bez ohledu na to, jak těžké a myslíte, potřebujete hotovou dutou plastovou panenku a plastové lepidlo, speciální háčky, tenké pásy a hmotu pro ručně vyrobené výrobky. Panenka je demontována pro "části" a na každé z nich, aby se nezměnila, je umístěna značka. Části jsou pečlivě rozřezány na kusy a každý je naplněn horkým plastovým lepidlem a připravené speciální háčky jsou vloženy z každé strany. Je nutné počkat na úplné vytvrzení lepidla.

Z okrasné hmoty se vyrábějí závěsy, propíchnou se tenkou pletací jehlou a "pečou" v peci při teplotě 100-1200C dokud nejsou zcela ztuhlé. A nyní můžete kombinovat výsledné bábiky s pomocí tenkých pryžových pásů, upevnit je pomocí háků a procházet závěsy. Barbie je připravená. Může začít hrát! Zbývá jen vyzdvihnout oblečení pro Barbie a ona je připravená! Přesto, jak šit panenku Barbie tilde, všichni oblečení pro to, může být dělán s nití a jehlou. A ti, kteří rádi pletí, se mohou spojit pro Barbie šperky a doplňky.

Panenky Barbie vlastní ruce

Pokud jste si mysleli na otázku: jak si vyrobit panenku s vlastními rukama? Pak některý z navržených možností "Master class". Panenky "je pro to skvělé. A pouze na vašich schopnostech a úsilí závisí na tom, jak krásný bude konečný výsledek! Ujistěte se, že do procesu zapojujete děti a přeměňte práci na zajímavou hru. A předem s dítětem diskutujte, co chce konečně dostat. Nicméně, výběr materiálu, nakreslit náčrtek, připravit záplaty pro šaty ... Možná panenka tvorba se stane vaším koníčkem a budete se radovat rodstennikov a přátele krásné modelky prezentující dar.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

27 − 26 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: