Kendi elleriyle Doll Tilda-fashionista Inga

Kış donma zamanı değil! Bu sloganı okudum ve derhal çok sıcak bir şey yaratmak istedim, bu nedenle kış, özellikle de -42 ° C dışında olduğu için ... Her zaman olduğu gibi, gecenin ortasında ortaya çıktı, sabahtan beri acı çekmeye zorlanmadım ve işte burada - Tilda Inga! Aynı istiyor musun? Yani, başlayalım!

İhtiyacımız olan Tilda'yı yapmak için:

1. vücut için kumaş - Bir ten rengi gabardin ve küçük beyaz benekli çamaşır sahiptir;
2. İplik, örme iğneleri ve temel örgü becerileri;
3. Bir parça kürk;
4. Boncuklar, mücevherler, takdirinize bağlı olarak her türlü küçük şey.

Oh evet, neredeyse birkaç noktayı unuttum - doldurma için saç ve sintepuh ipi.

bebek Ingenie Tilda

Kesip çıkardık, yayıldık, dışarıya döndük, bizler, genel olarak, bu tildenka'yı aldım: Fikri üzerine oturamam, ama deniyorum!

bebek Ingenie Tilda

Şimdi, büyük olasılıkla karmaşık bir süreçtir - örme elbiseler. Onun detayları neredeyse gerçek gibi, sadece küçük olanlarım - Önümde 16 halka var ve arkada 10 kollu.

bebek Ingenie Tilda

Aktarmaya çalış. Bu kadar! Parçaları zımbalayın. Küçük bir ipucu - açık bırakırken omuz dikişleri yapar, bacaklara doğru elbise giyeriz ve zaten bebeğin üzerine dikeriz.

bebek Ingenie Tilda

"Canım, ama bu benim tarzım değil mi?"

Pencere donunun dışında, tahmin hızlı bir ısınma söz vermiyor. Bir parça kürk aldım, yelek için bir dikdörtgeni kesiyorum, üzerinde çengeller var, omuzları diktim - uydurma!

bebek Ingenie Tilda

benim bebek Tilda fashionista ve bele vurgulamak istiyor! Aslında, geniş bir deri kemer istedim, ancak zincir daha zarif görünüyor.

bebek Ingenie Tilda

Ancak, kürklerde bile yalınayak yürümeyecek! Sana hatırlatıyorum - kış donma zamanı değil!

bebek Ingenie Tilda

Şimdi Inga'da tam anlamıyla cilalanmış botlar - Onları doğrudan bebeğin bacaklarına boyadım, üstüne kürk döşemesini yapıştırdım - güzellik!

bebek Ingenie Tilda

Boncukların triko ile kombine edilmediğini kim söyledi? Tilda - fashionista Inga, dekorasyona bayılıyor! Boyalı gözler noktalar - Evet, bu tür yaklaşık işareti sonuçta!

bebek Ingenie Tilda

bebek Ingenie Tilda

bebek Ingenie Tilda

Saçlarını taradılar ve saçlarını kestiler. Şimdi gösterebilirsin!

Yazar: Anastasia Yuzhakova

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

90 − = 89

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: