Chytrá sukně pro šifonovou dívku s vlastními rukama. Hlavní třída s podrobnými fotografiemi

Bez ohledu na dobu roku se malé princezny chtějí oblékat do nejkrásnějších a nejkrásnějších oblečení a dokonce i malí módní autoři jsou ochotni vířit po celé hodiny v nových šatech, sukních a sarafanech. A šit oblečení s vlastními rukama je vždy velmi příjemné a, což je důležité, levné.

Tato hlavní třída zobrazí, jak šit inteligentní sukni pro dívku rychle, jednoduše az nejlevnějších materiálů. Konkrétně byl tento model šitý dohromady za 40 minut a byl vynaložen na materiály ve výši 2 USD. Pro šití jsou potřebné nejzákladnější dovednosti, dokonce i velmi zkušená švadlena.

Takže hlavní věc, která byla zapotřebí k vytvoření sukně:

  • Chiffon. Šířka materiálu je 3 metry, délka 50 cm.
  • Šití na horní část sukně. Délka - měřit objem stehna, přidat 6-7 cm, šířka 6-7 cm. Můžete použít kus pleteniny nebo saténové stuhy (vypadá to krásnější, ale může se sklouznout z pasu).
  • Guma, nit, nůžky, krejčovské špendlíky.
  • Šicí stroj.

sukně pro šifon

Master class na šití sukně ze šifonu.

sukně pro šifon

Okraje šití jsou stlačeny dovnitř, ohýbány 5-7 mm.

sukně pro šifon

Vytvořte díru, kterou chcete vložit a vyčistit.

sukně pro šifon

Sklopte šití dovnitř, šijeme v kruhu, zametáme. Pokud nedojde k překrývání, všechny švy jsou jednoduše ošetřeny švem "zig-zag".

sukně pro šifon

Ohněte tvář šití. Horní část sukně je připravena.

sukně pro šifon

Chiffon řez okraj. Je důležité okamžitě vidět a zaznamenat, kde je špatná strana a kde je obličej. Na okraji otvoru je propíchnuta zepředu do obruby. Složte šifon lícem dolů a také šijte v kruhu na menší straně, švy, které chcete zpracovat.

sukně pro šifon

Na šicím stroji, abyste vytvořili jednoduchý steh pro maximální délku stehu, vytáhněte horní nit tak, aby byl minimální. Složte šifon na polovinu s nesprávnou stranou směrem dovnitř. Na okraji s plátky (jen na dvou vrstvách) se položí řada. Uchopte upevňovací prvky na konci a na začátku řádku, ponechte dlouhé konce nití.

sukně pro šifon

Vytáhněte horní závit a připevněte šifon po délce horní části. Prodlužte závit, který se natáhne na jehlu tak, aby se sestava nerozptýlila.

sukně pro šifon

Rovnoměrně rozdělovat sestavu po celé délce, horní zametání.

sukně pro šifon

Portnovsky kolíky k sobě dohromady nebo zamet nahoru na šifon. Zvedněte šifon mezi šití. Pokuste se šit zepředu a spodní strana byla na stejné úrovni.

sukně pro šifon

Na přední straně šijeme horní část šití na sukni tím, že se šňůra přiblíží co nejblíže k okraji šití.

sukně pro šifon

Odřízněte všechny šicí nitě, roztáhněte gumový pás na velikost a vložte ho přes levý otvor v šití. Chiffonová sukně se svými rukama připraven!

sukně pro šifon

sukně pro šifon

sukně pro šifon

Anastasia Dvornikova

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

20 − 17 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: