Tuvalet kağıdı el sanatları

Kullanılmakta olan bazı şeylerin orijinal bir şey yaratabileceği gerçeğini hiç düşündünüz mü? Sevdiğiniz bir el yapımı ürünü görmeyi düşündük, evde gereksiz ve anlamsız bulduğumuz şeylerden yapılabilir. Bunlar, her ay çöplüğe gönderdiğimiz şeyler?

Bu yüzden ilginç ve öğretici bir yazı okuduktan sonra gözlerimi yeni şeylere açtım. Tuvalet kağıdının altından görünen basit bir tüpün işe yarayacağını hiç düşünmemiştim. Sakince ve güvenli bir şekilde onu çöp poşetine yolladım. Ancak, şaşırtıcı bir şekilde, bir efendinin yaptığı sahtekârlıkla yüzleşerek, bu ya da bu sahte şeyin nasıl yapıldığını merak ederek - biraz dumbfounded. İşin temeli, sıradan tuvalet kağıdıyla yapılmış, Ve sen gördün tuvalet kağıdı ruloları?

Tuvalet kağıdını bildiğim tek şey, dekor şeklinde, dekupaj gibi bir teknikle, biberonda küçük bir şekilde kullanılabilir. Dekuplajın ana sınıfı tuvalet kağıdının kullanım aşamalarını mükemmel bir şekilde tanımlar, ancak bu sadece küçük bir parçanın kullanımıdır.

Hiç tanıştın mı tuvalet kağıdı tüplerinden el sanatları? Her şeyden öte, bunlara şükür ki, tamamen gereksiz atık gibi görünebilir - çocuklarımıza hayranlık uyandıran harika bir panoramik manzara yaratabilirsiniz. Onları göster ve göster - bu güzellikten şaşıracaksın. Bunu daha sonra yazacağım. Nasıl yapılacağını açıklayan adım adım.

Bu yüzden, Paskalya'nın yaklaşan bayramını hatırlamak - Bence, bu türden el işi alçıları, alçıdan üretilen dekoratif yumurtalar olarak tasarlarken, tuvalet kağıdı ruloları, daha önce hiç olmadığı kadar yararlı olacaktır - mükemmel ve rahat podstavochkami olarak hizmet edeceklerdir. Üstelik, bu ruloların yardımıyla sadece farklı bir dekor yaratamazsınız, aynı zamanda onları daha pratik olarak kullanabilirsiniz - örneğin, bunları kalemler için bir stand olarak kullanın. Biraz hayal gücü katın - dekuplajı yapın ya da sadece dekor yapın - ve eviniz için bir tekstil balkabağı şeklinde harika bir dekorasyona sahip olacaksınız.

Genel olarak, tuvalet kağıdı kütlesinin kullanımıyla ilgili fikirler - papier mache gibi bir teknik var. Ve orada da tuvalet kağıdı kullanılıyor. Bunu hiç düşünmedik, ya da sadece ilgilenmedik.

Şimdi durdurmak istiyorum, nasıl yaratılır tuvalet kağıdı rulolarından el sanatları, yani panorama. O benim ruhumun içine gömüldü ve ben seninle paylaşamıyorum.

Bunun için ihtiyacımız var:

- tuvalet kağıdı ruloları

- karton levhalar

- makas

Dahası, karton ve makas kullanarak, küçük rakamları - hayvanları, insanları, ağaçları, nesneleri - keseriz. Tuvalet kağıdı rulosunda, rakamlarımızın büyüklüğüne küçük yarıklar yapılmış ve buraya yerleştirilmiştir. Hepsi bu kadar! Bu çok basit! Ve başyapıtlar elde edilir!

Tuvalet kağıdı el sanatları
Tuvalet kağıdı el sanatları

Yine de size bir kedi şeklinde ilginç bir el yapımı ürün sunabilirim - bu da küçüklerinizi oynamak için mükemmeldir.

İşte ihtiyacımız olan şey:

- tuvalet kağıdı rulosu,

- çalışan gözler,

- boyalar, işaretleyiciler,

- tutkal,

- yoğun karton

Tuvalet kağıdı el sanatları

Mucize kedilerimiz üzerinde çalışmaya başlarız. Kartondan rasgele dört pençeden, baştan ve kuyruktan kesip çıkartın. Bütün bunlar, ruhumuzun istediği gibi, senin beğeninize göre dekore edebiliriz. Ardından, namlu gözümüzün tasarımına bir gözetleme deliği olarak ilerleyin - koşu gözlerini kullanabilirsiniz ve sadece çizebilirsiniz - bu size kalmış! Parçaları kurutuyoruz ve onları toplamaya devam ediyoruz. Vücuda, pençeleri, kuyruğu ve namluyu bağlayacağız. Ve sonra en önemli ve sorumlu - kedimiz için bir takma ad düşünelim. Ve kesinlikle, dairemizin gerçek yaşayan bir bekçisi olarak kabul ediyoruz. Çocuklarla arkadaş olun! Söz veriyorum - arkadaş olacaklar!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

47 − = 37

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: