Satılık El Sanatları: nasıl para kazanılır?

Ustaca çalışkan, yetenekli ve hayal gücü - bu nadir bir kombinasyon değildir. Şu anda, el yapımı ürünlerin çok büyük bir ilgisini izlemek mümkündür, çünkü hem mükemmel bir hatıra hediyesi hem de bir rahatlık yaratan bir ev dekoru olacaktır. Bu yüzden elinizi satılık el işlerinde deneyebilirsiniz. Görünüşe göre bu hiç de karmaşık bir şey değil - sadece birkaç gizem yapın, ücretsiz ilan panosuna bir ilan koyun ve gelecekteki alıcılardan gelen aramaları ve mektupları beklemeyin. Aslında, bu işin size söyleyeceğimiz birçok "tuzağı" var.

Satılık El Sanatları: nasıl para kazanılır?

İlk adım, en profesyonel şekilde yaptığınız el işleri tam olarak seçmeniz gerekecek. Ev dekorasyonu için kadınlar, yemekler veya figürler için mücevher olabilir. El yapımı iş her zaman çok takdir edilmiştir, ancak yaratımlarınızın güvenilir oldukları kadar çekici olmasına dikkat etmeniz gerekir. Sonuçta, kabul edersiniz, daha sonra alıcıdan iyi tavsiyelerde bulunmazsınız ve ürün zaman içinde değişiyorsa, görünümünü değiştirirse, kaybolursa veya parçalara ayırırsa, arkadaşlarınıza tavsiye etmez. Unutmayın ki, bu şey bazı ayırt edici özelliklere sahip olmalıdır, örneğin, güzel monogramınız - bir başka deyişle ürünlerinizi diğer ustaların ürünlerinden ayıracak bir şey.

Satılık El Sanatları: nasıl para kazanılır?

Pazarlama programı da önceden düşünülmelidir, çünkü hangi materyalleri kullanacağınızı ve bu alandaki maliyetleri nasıl azaltabileceğinizi düşünmeniz gerekir. Örneğin, zaten mevcut ikincil hammaddelerin kullanılması mümkündür, diğer ustalarla birleştirebilir ve malzemeleri toplu olarak sipariş edebilirsiniz. Eğer satılık doğal el sanatları yapacaksanız, o zaman maliyetleriniz çok yetersiz olacaktır.

İşletmenizi tanıtmak için her şeyi yapın, çünkü sadece pazarda bir masa kiralamak ve her gün onun etrafında oturmak istenen geliri getirmeyecektir. Reklamları kapatabilir, arkadaşlarına benzersiz kartlar verebilirsin. Elbette, İnternet'in sunduğu tüm fırsatlardan yararlanmalısınız.

Satılık El Sanatları: nasıl para kazanılır?

Elbette hangi el sanatlarının talep edildiğini bilmek isteyeceksiniz, çünkü bunları üretmeyi seçebilirsiniz. Tild bebeklerin popülaritesi geçmez, yazarın polimerik kil kuklaları, boncuk veya pürüzsüz, keçeli şeyler (oyuncaklar, şapkalar, çantalar) ile işlenmiş büyük ölçekli resimlerin yanı sıra çok takdir edilir. Tatiller satılmadan önce mükemmel olan mumlar, el yapımı sabunlar, sevdikleriniz için hediyelik eşya olarak kullanılabilen her türlü dekor eşyası.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + = 16

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: