Pirátovo narozeniny pro chlapce. Hlavní třída s podrobnými fotografiemi

Dnes vám chci říci, jak se chovat pirátské narozeniny pro chlapce 5 let. V letošním roce, můj malý syn byl 5 let - významný průlom datum: za prvé, první výročí, a za druhé, pro mě je to milník, dítě přestává být dítě a od té doby se stala poměrně starý pro mě.

Poslední narozeniny jsme pozvali klauni: míče, soutěže. Bylo to zábavné a zajímavé. Děti si delší dobu pamatovaly na dovolenou. Letos jsme měli finanční potíže jen v den narození a nebylo možné volat umělce na dovolenou. Bylo zapotřebí, aby maminka zahrnovala představivost a seděla pár večerů, které si dítě vzpomnělo na výročí po dlouhou dobu. Teď se s vámi chci podělit o své zkušenosti, možná že někdo bude používat tyto materiály.

S výběrem tématu na dlouhou dobu, aby zlomil hlavu nebylo nutné. Totéž chlapec se okamžitě rozhodl udělat pirátskou večírek. Musel jsem nejprve sedět na internetu a přezkoumat spoustu materiálu na pirátských svátcích. Scénář byl shromážděn v částech a dokončen pro naše hosty. Máme narozeniny v říjnu a samozřejmě v tak nechutném počasí každý má chlad. Nejtrvalejším byl můj kmotr s přítelem. Zpočátku jsem byl rozrušený, myslel jsem si, že to bude nudné a není zajímavé, ale mýlil jsem se!

Takže pro začátek narozeninový skript Pirate Party!

Po příjezdu distribuujeme pirátské náčiní. Dobrý den, kluci! Chcete dobrodružství? Pak se proměníme v veselé piráty! Ale piráti mohou být jen odvážní, obratní a zruční kluci. Teď si zkontroluji svou obratnost, která se stane skutečným pirátem.

Nabíjení:

Všichni tančí!

Opustil kormidlo! - všichni se musí obrátit doprava a pokračovat v tanci;

Správné řízení! - každý by se měl obrátit doprava a pokračovat v tanci;

Krmte! - kruh se rozšiřuje;

Nos! - kruh se zužuje;

Zvedněte plachty! - všichni zvednou ruce a pokračují v tanci;

Pro palubu paluby! - Každý začne napodobovat mytí pohlaví;

Dělová koule! - Každý se krouží;

Admirál na palubě! - všichni stojí v pozoru a pozdravy

DOBRÉ ŽENY! Nyní jste připraveni stát se skutečnými piráty.

Takže máme kapitána, ale kde jsou poklady? A pohřbili nejstarší a hrozivý pirát BARBOSA a roztrhl mapu na několik kusů a rozptýlil se po oceánu. Chcete-li najít poklad, musíme projít mnoha překážkami a najít všechny části mapy.

No, je tým připraven? Pak jdi! Vpřed pro poklad! (Děti sedí v kartónové lodi, přijít se svým jménem, ​​přiřadit role: .. Odpovědnost za mapy pirátské vlajky, kapitán kormidlo, rozhledna s dalekohledem, etc., je závislá na počtu dětí).

1. Na horizontu, první kus karty!

Chcete-li získat první díl, musíte hádat všechny hádanky. Jste připraveni? (ukázat obrázky-tipy)

* Nad vodou se vznesla hrudka - To je velmi rozzlobená ryba. Ukázala její ploutve a chvíli zmizela.

(Žralok)

* Prostřednictvím oceánu obří plavidla a fontány.

(CIT)

* Když plavou krásně -

Velmi rychle a hravě!

Zobrazují nás záda

Z mořské vody ...

(delfíni)

* Nepoznáváte mě?

Žiji na dně moře,

Hlava a osm noh -

To je všechno já - ... (chobotnice)

* Ve vodě, která žije, není zobák, ale hroty.

(FISH)

2. Dobře, plaveme dále. Oh! Co vidím! Při rychlosti obrovské chobotnice chce naši loď potopit, musíme ho zaútočit. (Postavte pyramidu z kostek, zaklepte ji měkkými kostkami). Dobře, vy jste porazili chobotnice a dostali druhý kus karty. A teď musíme plavat dále.

3. Ano, vy jste opravdoví piráti! Pak všem hvízděte! (Lezení po pohovce). Na pohovce, měkké hračky)

Oh, krysy na lodi !!! Je naléhavé se zbavit potkanů. (vyhodit hračky, snaží se dostat do krabice). Prolomit hrom! Myslím, že mám hlad. A ty? Navrhuji plavat, abych se osvěžila v hospodě. (Recepce pro děti)

4. No, že piráti byli osvěženi. Je čas jít! Zde je další část mapy. Chcete jej přijmout? Před námi je údolí kamení (rozptýlené vejce z kojence, v některých mincích) Musíme najít mince, abychom si je vyměnili za kus karty!

5. Udělali jste to! Plavíme dále k poslednímu fragmentu mapy. Musíte nakreslit svůj portrét piráta. (malovat nebo kreslit obraz piráta). Nyní shromažďujeme kartu! (z vybíraných 5 kusů děti sbírají kartu).

Na mapě najdeme hruď, na hrudi zámek, k němu je nutné vyzdvihnout klíč. Vybíráme klíč, otevřeme hrudník a rozebíráme dárky. Fotografovali. Vracíme se do hospody "Ostrov pokladů", abychom jíst koláč!

Ve scénáři jsem zdůraznil slova - to jsou náležitosti, které jsem potřeboval pro scénář. Kromě toho jsem potřebovala dekorace pro pokoj, stůl, dekorace na dovolenou. Druhým krokem bylo sestavení seznamu náležitostí pro dovolenou.

Požadavky:

 • Pirátské písně
 • Palma - 2 ks,
 • Název hospody "Ostrov pokladů"
 • Květiny
 • Lodní rada
 • Volant
 • Pirátská vlajka
 • Trojúhelníky pirátů, bandáže na oko
 • Kardiologické tipy (žralok, velryba, delfín, chobotnice, ryby)
 • Kostky
 • Měkké hračky, velká krabička
 • Mapa
 • Hrudník je velký, v něm jsou dárky s fotografií
 • Zámek s klíčem a krabice s klíči
 • Dort, svíčka 5, pro každou svíčku v kuse pro udělení přání
 • Pirátské vlajky na stole, pirátské atributy (síť, girlanda, koule).

pirátské narozeniny pro chlapce

Začal jsem vařit s pozvánkami. Za to, ve Photoshopu otevřela obraz "Parchment"

pirátské narozeniny pro chlapce

vložen do levého dolního rohu fotografie svého syna v pirátském obleku, přidal text. V textu zanechal prostor pro jméno hosta a datum schůzky (to umožnilo psát mému synovi vlastní rukou). Ukázalo se, že zde je šablona - 2 ks. na list A4.

pirátské narozeniny pro chlapce

Na zadní straně jsem vybalil prázdný obrázek s pergamenem. Pak svítila svíčku a spálila okraje pozvánky nad svíčkou. Složil list na kotouč, obvazoval ho šňůrkou a závěsem.

pirátské narozeniny pro chlapce

Dalším krokem v přípravě byla výroba potřeb pro zdobení stolu. Naše jídelní místo jsem nazval hostinou "Ostrov pokladů". Značka byla vytištěna na 2 listy kancelářského papíru a přilepená.

pirátské narozeniny pro chlapce

Pod znamením visel girlanda pirátských vlajek. Každý je vytištěn na fotografickém papíru 10 * 15.

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

Přidala rybářskou síť pro plný smysl pro smysly. Ona to přežila z konopného lana podle staré otcovské metody. Dlouho jsem myslel, jaký ubrus mám pokrýt. Proskočil jsem přes koše a našel jsem kus bílého plátna. Odřízněte správnou velikost, vytiskněte snímky z mapy, která se nachází na internetu

pirátské narozeniny pro chlapce

na termotransferový papír, vložil je do ubrusu a namaloval řady lodí za rukojetí. Svázala okraje vlněnou přírodní nití, kterou zdědila od mé babičky, a z ní oddělala. Pod talíři na kancelářském papíře jsem vytiskl obrázky

pirátské narozeniny pro chlapce

Na papírových šálcích se šťáva nalepila potištěnými kulatými štítky s pirátskými obrázky.

pirátské narozeniny pro chlapce

Pro zdobení stolu na dřevěných tyčích na obou stranách vložené kruhové štítky, na špachtle - vlajky. U lahviček limonády jsem udělal štítky s fotografií mého syna a nápisu "kapitán Ilya"

pirátské narozeniny pro chlapce

Na stole roztáhla čokoládové mince. Zde je taverna na konci.

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

Menu se rozhodlo udělat velmi jednoduché, protože polovina předchozích narozenin musela být vyhodena. Bohužel fotografie neodpovídala všem pokrmům.

Menu.

 • Mořský salát v miskách (vařený chobotnice, krevety, vejce, kukuřice, majonéza, červený kaviár na dekoraci). V každém tartle položte na párátko pirátskou vlajku
 • Salát z jater ve formě ryb (vařená játra, brambory, cibule, mrkev, pro zdobení oliv, vařená mrkev, sýr)
 • Sortiment ovoce (mandarinky, banány, kiwi, položené ve formě palmových stromů)
 • Pro horké kuřecí šlehačkové kebaby na dřevěných špínech se složitou přídavnou miskou.
 • Hlavním pokrmem je "loď" dort s vlastními rukama.

pirátské narozeniny pro chlapce

No poslední etapa přípravy je výroba potřeb pro samotnou dovolenou. Pro děti zhotovila z kardinistického klobouku klobouk.

pirátské narozeniny pro chlapce

Pro mámu, napodobování pirátské klobouky. Šablonu lze vytisknout.

pirátské narozeniny pro chlapce

Šablona karty

pirátské narozeniny pro chlapce

vytištěn na 4 listy A4, přilepený a kreslil mapu podle plánu našeho bytu. Výchozím bodem byla taverna "Treasure Island", po níž následovala květinová zátoka. Pro něj tiskl 16 květin. Šablona pro 2 ks. na A4.

pirátské narozeniny pro chlapce

Prostřednictvím květinové zátoky jsme museli plavat kolem palmového háje. Leaf vzor na A4.

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

kufr lepených trojúhelníků hnědé barvy), projdou míčovým průchodem (všechny dveře byly zavěšeny balónky) a dostali se do červené jeskyně (dětský červený stan). Na stanu visel zámek papíru s klíčem vyříznutým v něm, dále pak krabice s papírovými sponami.

pirátské narozeniny pro chlapce

V šátku stál hrudník (dřevěná hrudník pod hrou "Lotto"), v ní byl papír s dárky. Neexistoval žádný konflikt kvůli tomu, na který bychom měli odnést krabici, všichni viseli na fotografii v pirátském obleku, který předtím předvedl ve fotopapíru. Pro hru byla karta rozříznuta na 5 částí. Každá část dětského průkazu byla určena k zadání

pirátské narozeniny pro chlapce

pirátské narozeniny pro chlapce

Když jsem se rozhodl udělat dovolenou v pirátském stylu a řekl mému synovi, zeptal se: "A kde bude naše loď? Chystáme se plavat na pohovce? "Pak jsem přišel s myšlenkou vytvořit lodní palubu.

Vzal jsem krabici z televizoru, vytáhl obrys, vyřezal ji, vložil ji papírovými proužky ve formě desek a společně s mými syny, kteří se jednoho večera věnovali barvení desek. Podél okraje desky vložila několik kovových oček a prošla přes nich pletené opletky. Na zadní straně byla vytištěna tvrzená a tvrdá kotva.

pirátské narozeniny pro chlapce

Na oboustrannou lepící pásku jsem nalepil okna se třemi pistolemi. Na zadní straně přilepily 3 hrany z pozůstatků lepenky, díky nimž mohla loď stát bez podpory rukou. Vlajka ze 2 tištěných na papírových šablonách,

pirátské narozeniny pro chlapce

lepené dohromady a připojené k hůlku. To vypadalo jako společné úsilí.

pirátské narozeniny pro chlapce

- Jakou loď bez kormidla? - budete myslet a budete mít naprostou pravdu. Stejně jako bez volantu proveďte příkazy "levý", "pravotočivý"? Naše loď měla také volant. Obrázek byl vytištěn ze šablony.

pirátské narozeniny pro chlapce

ve dvojím vyhotovení, lepené spolu s vrstvou lepenky.

pirátské narozeniny pro chlapce

Řeknu vám, že narozeniny byly úspěšné! Děti byly potěšeny a několikrát jsme byli nuceni opakovat soutěže a plavat na lodi na mapě. A pak ještě pár dní jsem s nimi musel hrát s piráty. Několik dalších snímků z naší strany: Máma a táta na obrázku.

pirátské narozeniny pro chlapce

Potkany zvítězily na lodi.

pirátské narozeniny pro chlapce

Nakreslete piráty. Takže, milí maminky, nemějte odvahu, pokud nemáte dostatek finančních prostředků na to, abyste si zařídili šikovný bufet pro vaše dítě a zajistili nnarozeniny pro chlapce, Panespousta bezplatných večerů pro barvy, lepidlo a nůžky a nezapomenutelnou dovolenou je zaručena!

pirátské narozeniny pro chlapce

Autor: Stepanova Julia

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

90 − 82 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: