Jak dělat deník: nápady a krok za krokem mistrovské třídy s fotografiemi

Drahé jehlice, dnes vám řekneme, jak dělat deník s vlastními rukama v technice scrapbooking, která předpokládá vytvoření takového originálního a roztomilého gizmosu.

Pár slov o blogu, velmi populární tento objekt dívčí sny a zkušenosti získané v devatenáctém roce, to je používáno všemi vzdělaného aristokrata a zůstává populární k tomuto dni, a to zejména u mladých dívek a žen. Také notebook deník lze nalézt na stole a v dospělých podnikání žen, přičemž v tomto případě se nazývá „deník“, v domácnosti a mladé matky také dát narození deníky, ve kterých zapsat své plány na domácích pracích, recepty, lidových prostředků, rčení jejich děti atd., jedním slovem, všechno, co v současné době žije.

Po pečlivém zkoumání naší hlavní třídy na toto téma, jak udělat svůj vlastní deník, Můžete začít a vytvořit si vlastní malý mistrovské dílo pro sebe nebo jako dárek pro přítelkyně, dcera, kolega, atd. Jistě taková sladká a romantická věc bude apelovat na každé ženě, bez ohledu na svůj věk, protože všechny slabá polovina lidstva miluje sen a sdílet své nejniternější pocity s někým velmi oddaný.

Chcete-liJak udělat osobní deník - master class

Jak udělat deník

Navrhujeme, aby zde takový originální diář s jasnými barevnými A5 letáků, to je univerzální, originální a velmi výhodné pro jeho vytvoření, musíme zvolit následující materiály a atkzhe podpůrné nástroje:

- hustý oboustranný papír;

- bílé kancelářské listy;

- několik tetradových listů v krabici;

- Papír na scrapbook s jasnými různými výtisky;

- děrovač;

- hustá lepenka;

- kusy barevných plstí;

- lepidlo "Moment";

- šicí stroj;

- vládce;

- psací nůž;

- nůžky;

- dekorativní prvky;

- Odolná tenká ozdobná šňůra nebo povrazec.

Jak dělat deník - krok za krokem

První krok. Začněme s tím, že připravují stránky pro naše knihy, deník, aby učinily vše vybranou barvu, bílá, čtveřice listy a listy skrapbumagi a budeme řezat s pravítkem a ostrým papírnictví nůž identických obrobků o velikosti formátu A5 o délce dvě stě deset milimetry a šířka je sto čtyřicet osm. Můžete stříhat stránky a nůžky, v tomto případě prostě nebudou tak naprosto ploché.

Jak udělat deník

Druhý krok. Pokračujeme v našem příběhu o tom, jak udělat čtenářský deník. Dále na každé stránce pomocí děrového úderu uprostřed na jedné straně vytvoříme dva otvory. Ke všem byly umístěny přesně a následně se shodují se všemi listy, je třeba nejdříve nainstalovat fixátor na razicí tyč, která určuje správné místo pro děrování otvorů.

Jak udělat deník

Třetí krok. Poté položíme všechny stránky do ploché hromady a přes každou díru vytáhneme silnou ozdobnou šňůru nebo řetězec z jedné strany a druhé. Vázané šněrování na předkrajových uzlech není těsné, protože ještě potřebujeme, aby se na titulní stránce dále připojila strana. Máte-li zájem jak dělat deník pro dívky, pak namísto šňůry nebo šňůry můžete vytáhnout stránky tenké saténové stuhy, které se obvykle používají při vyšívání stuhami.

Čtvrtý krok. Dále vám řekneme, jak udělat osobní deník kryt. Abychom to udělali, vezmeme pevnou lepenku a vyřízneme z ní dvě polotovary stejné velikosti jako samotné stránky, tedy formát A5.

Pátý krok. Poté pořizujeme barevnou plst a použijeme kartonové polotovary jako šablonu, vyřezáme z ní dvě části, více než jeden a půl centimetru.

Šestý krok. Zabalit každý na cítil spodním krytu a lepicí klopy lepidlo „Moment“, ze zadní strany, s rohy rezervy postávat, a když je lepidlo zcela suché, opatrně odříznout nůžkami.

Jak udělat deník

Sedmý krok. Pak na přední a zadní kryty dělejte otvor díry, stejně jako na každé stránce.

Osmý krok. Pomocí šicích strojů položíme z přední strany na ozdobný švu, můžete také vyšívat malou výšivku, přiložit aplikace, obrázky z tkanin apod. Jedním slovem, zdobíme kryt tak, jak nám to říká naše fantazie, doplněním různými ozdobami, korálky, květy, kácením apod.

Jak udělat deník

Chcete-liJak udělat deník - fotografiedekorační kryt.

Jak udělat deník

Devátý krok. Chcete-li uvnitř krytů skrýt zevnitř, okraje lepené plsti a zatraktivnit je, z barevného papíru vyřízněte polotovary o požadované velikosti a pečlivě je lepte.

Desátý krok. Pokud máte malé kovové ozdobné rohy, položte je na rohy skořepiny, a poté můžete práci na jeho vytvoření považovat za dokončenou.

Jak udělat deník

Jedenáctý krok. Rozvázat předtím svázal tkaničky a dát na ně z obou stran krytu notebooku a připojit lze důkladně zapojit několik uzlů, nebude kazit vzhled našeho výrobku, ale naopak mu dá ještě větší originalitu. Na špičce krajky, to je také možné vložit jednu nebo více kuliček, bude také velmi krásné.

Nyní víte, jak udělat deník z papíru, musíte souhlasit, není to nic komplikovaného, ​​trochu trpělivosti, vytrvalosti, usilovnosti a budete uspět.

Pokud nepotřebujete takový tlustý deník, můžete to udělat tenčí, a proto byste měli mít jen malou hromadu stránek nebo dokonce vytvořit na základě notebooku. Ty nevíš jak udělat denník z notebooku, Ano, je to velmi jednoduché, stačí jen zdobit kryt a váš věrný přítel je připraven!

Pokud výše popsaná třída majitelů nebyla pro vás příliš jasná, použijte speciální lekce videa, abyste je našli v internetových zdrojích, stačí se zeptat v jednom z oblíbených vyhledávačů výraz "video, jak dělat deník", Nebo podobně, a bude vám nabídnuto mnoho relevantních video materiálů.

Nejlepší štěstí!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

74 + = 75

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: