Řemesla na téma “Podzim”: nejlepší mistrovské třídy s fotografií

Čas na letní prázdniny a prázdniny skončil a řemesla na téma "Podzim" jsou stále důležitější, protože na školách a v mateřských školách se jedná o program výstavy dětských děl. Pro jednoho z rodičů je to další bolest hlavy, ale většina se nadšeně vytvoří se svými dětmi. Kreativita je úžasná a je také dobrým důvodem k tomu, abyste trávili čas ve společných třídách s dětmi. No, pokud si pamatujete o sezónní práce v létě a zásobené s dary přírody: zajímavých větvičky, šišky, žaludy, perutýn, a podobně - pokud ne, je čas to udělat hned na procházku do parku, nebo v lese. Vícebarevné listy, sušené květiny, jehly, větve horského popela a viburnum - všechno půjde do podnikání.
Řemesla na téma

Děti ručně vyrobené na téma "Podzim" s vlastními rukama

Řemesla z přírodního materiálu na téma "Podzim" mohou být nejrozmanitější: obrazy, aplikace, panely, figurky malých mužů, zvířat a ptáků a celé spiklé scény, zkrátka vše, co budou fantazie trvat. V tomto článku najdete nápady na díla dětí. Není vůbec nutné doslovně kopírovat všechno, ale je dobré, když navržené možnosti podpoří vaši představivost, protože někdy potřebujete jen velmi málo, abyste svou vlastní vynalézavost vynaložili na veškerou svou moc. Pojď s dětmi, to jsou ti, kteří mají fantazie, která se dokonale vyvíjí.
Dokonce i když v létě jste nedělali zásobu přírodních darů, pak je čerstvá zelenina v době sklizně vždy k dispozici, a z nich dělat řemesla na téma "Podzim" v mateřské škole nebude to těžké. Naneštěstí jsou krátkodobé, bude možné zachránit pouze fotografii po dlouhou dobu a jeden z rodičů bude muset vypustit detaily, protože dítě by nemělo být důvěřováno nožem. Děti se mohou účastnit shromažďování částí, jakož i generátorů myšlenek. Jako základ pro pracovní dýně, cuketa, okurka, jablka a hrušky, mrkev, zelí, lilek. A utěsnit detaily mezi sebou je jednodušší než běžné párátko, proto je předem uložte, pokud se rozhodnete udělat sochu z ovoce a zeleniny.
Řemesla na téma
Chlapci se pravděpodobně budou cítit jako chuť závodních automobilů z okurky nebo cukety. Vhodné pro dětské ručně vyrobené na téma "Podzim" s vlastními rukama ve škole nebo mateřské škole. Chcete-li to udělat, potřebujete tenkou cuketu nebo dlouhou tělovou okurku, ředkvičku, mrkev a esenciální párátka. Okurka vystřihnout tělo přístroje, ředkvičky zamíří jezdec bude muset opustit kůži červené pouze ve formě závodní helmy, nebo naopak, snížit ji za účelem získání bodů závod. Z kroužků mrkve a trim ředkvičky dostanou kola a volant. Je to snadné, ale vypadá skvěle.
To je také snadné, aby z letadla z cukety. Celé ovoce bude sloužit jako trup. S druhým odříznutím podél hlavně pro křídla. V těle pod nimi jsou řezy provedeny přes ovoce odpovídající hloubky. U malého řezu za vložky dříku tenkých vrstev mrkve učiní vrtule a kola, to vše jsou drženy pohromadě pomocí párátka, a letoun je připraven. Z cukety můžete získat parní lokomotiva s přívěsy, lodí a mnoho dalšího. Samozřejmě, řemesla ze zeleniny na téma "Podzim" mohou být vyrobeny nejen z cukety. Odřízněte horní polovinu hlavy kapusty, ozdobte je hrnky okurek jako talíře - máme želvovou skořápku. Je lepší užít si okurku s dlouhou hmotností. Horní část okurek bude sloužit jako hlava a válcové části ovoce - s nohama. Obecně platí, že okurka je nenahraditelný materiál. A žáby jsou dobré, a krokodýly. Z baklažánů se stane hejno roztomilých tučňáků.
Řemesla na téma

Řemesla na téma "Podzim" v mateřské škole

Z kukuřičného klasu nakrájeného na plátky a sushi tyčinky není obtížné vyrobit kytici heřmánek. Váza může být rovněž provedeno ve formě poháru s jemnými řezy cukety, úzké části dýně a jiné zeleniny s dostatečným průměrem, fit a lilku, stačí snížit trochu ode dna, se obrátil na Donets, a navíc ve správné výšce. Vybíráme lžíci zevnitř s lžící a ozdobíme denticly a sloty. Ale stále cukety a dýně udělají víc, protože kukuřice jsou poměrně těžké a design by měl být stabilní. Obecně platí, květiny z nejrůznějších darů přírody - velmi úrodné téma, zkuste například, aby kytice z podzimních listů a bobulí.
Vynikající řemesla v zahradě na téma "Podzim" jsou získávány z ovoce. Je hračka pomocí párátka sbírat jablka housenka, zdobení její knír a Boucicaut z vhodného materiálu - vhodný jeřáb bobule, normální nebo Aronia, dřín nebo hrozny. Uděláme nohy z kousky mrkve a párátka. Hruška je připravený trup pro ježek. Nakreslete jehly se stejnými párátkami a hrozny nebo jinými bobulemi, oči - a teď se díváme na legrační zvíře. Tam jsou také banány, citrony, pomeranče a jiné mimo sezónu ovoce. Ale někdy můžete doslova využít všechno, co je na dosah, použijte nápady pro řemesla.
Řemesla na téma
Kromě zeleniny a ovoce nabízí podzim obrovské množství věcí, které jsou jedinečné řemesla v zahradě na téma "Podzim". Nejdříve se jedná o smrekové a borové šišky, žaludy, kaštany a širokou škálu ořechů. Z nich dokonale vycházejí postavy zvířat a malých mužů. Pro upevnění jsou vhodné všechny špalíky, lepidlo nebo lepicí pistole. Ježci a medvědi, starci, andělé a víly, dokonce i mamuta - to všechno je možné pro děti s vaší pomocí. Obrazy a fotografie hotových prací nebudou nadbytečné při výrobě ručně vyráběných předmětů z přírodních materiálů.
Řemesla na téma

Řemesla z přírodního materiálu na téma "Podzim"

Je nemožné, aby se o nich nezmínil řemesla na téma "Podzim", jako věnce. Móda pro ně přišla k nám ze Západu. Nejdříve je zde oblíbená řada vánočních věneček, ale jsou vyráběna nejen na Vánoce, ale kdykoliv během roku a ze široké škály materiálů. Výhodou takového předmětu je, že bude schopen zdobit zeď ve skupině nebo ve třídě po dlouhou dobu, připravit se na lekci nebo na výstavu v mateřské škole. Základ takového věnce může být vyroben z pěnového plastu - jsou prodávány v obchodech s řemeslnými výrobky, ale je poměrně jednoduché je vyrábět samostatně a může jít o několik výrobních metod.
Takže na podzimní věnce, zkroucené do kruhu a sušené pruty jako podklad. Větve by měly být tenké a pružné a ne nutně velmi dlouhé. Musí být paprsek posouvání bitů s ohledem na sebe a váží, otáčet v kruhu na kartonové podložce, takže když se tyče jsou suché, se otočil kroužek správný tvar. Samozřejmě by měla být dostatečná tloušťka sušeného substrátu. Mimochodem, pruty vám budou užitečné nejen pro věnec, existuje mnoho nápadů pro jejich použití při výrobě ručně vyráběných předmětů z přírodních materiálů.
Řemesla na téma
K připravenému věnce z prutů fixujeme pomocí suchého lepidla nebo lepidla pistole sušené listy, kužely, žaludy, větvičky rowan. Ozdobte věnec může být stuha vyrobená z materiálu vhodných podzimních květin. Základ může být vyrobena z kartonu, zmačkaný papír nebo fólie a pásy tkaniny (vhodné starý list nebo obvaz), pre-malované čaj řešení, káva, cibule kůže nebo dub, k základně byla v odstínech budoucnosti Řemesla na téma "podzim" od přirozeného materiál. Použijte kompas nebo desky vhodné velikosti, nakreslete prsten na tlustou lepenku, vyjměte ji a položte na povrch kroužku papír nebo fólii, abyste získali objem.
Můžete je uchopit do lepenky pomocí lepicí pistole nebo lepidla. Osušujeme základnu pruhy z barevného překrývajícího se materiálu, upevníme konce lepidlem. Nyní vložíme na základě jakýchkoli přírodních materiálů, jako v předchozím případě. Pokud nemáte šišky, žaludy a další věci, je možné, aby se atrapy ovoce a zeleniny ze soli těsta, suší, barev, laků a mohou pokrývat a přilepit k podkladu. To, že se neukázalo jako příliš těžké, vytvořilo jádro zmačkané fólie, obléklo ji zkouškou, která nebyla příliš silná vrstva.
Řemesla na téma

Řemesla z materiálu na "podzim"

Další verzí materiálu pro základ věnce je papier-mache. Papírové kazety rozšiřujeme o vejce, brousíme je mixérem. Vhodný materiál v nepřítomnosti podnosů - levný toaletní papír, můžete to udělat bez mixéru, stačí roztrhat na ruce. Kruh je nakreslený na plátně a na něj zložíme lisovanou papírovou hmotu, čímž vytvoříme potřebný objem. Pro pevnost je dobré přikládat malému množství PVA lepidla. Nechte kruh úplně vyschnout a základna je připravená. Suchý kruh může být namalován kvašem nebo akrylovými barvami. Samozřejmě, že taková metoda vytváření základny není nejrychlejší, ale má také místo, zvláště pokud je možnost udělat vše předem. Navíc, pokud je dostatek materiálu, vyrobte několik kusů pro budoucí použití. Budou vám užitečné věnce na Vánoce, Valentýna nebo Velikonoce. Vytvořte podzimní věnec a můžete jej vyrobit z látky nebo plsti. Simulace dýně je vyrobena z hadrů. Naplníme kruhovou tkaninu se sinteponem nebo podobným materiálem, vytáhneme okraj na nit a položíme imitace žeber z nití na povrchu. Listy mohou být vyříznuty z plsti. Výroba Řemesla z materiálu na téma "Podzim" nebude to pro vás těžké, a to díky fotografování krok za krokem níže.
Řemesla na téma
Hovoříme o tom dětské řemeslo na téma "Podzim", Nemůžete nezmínit aplikaci, obrazy a panely. Aplikace může být samozřejmě s vaší pomocí velmi jednoduchá a přístupná i malým dětem. Stačí například vytisknout obrázek ježek a pichlavý kabát na obrázku je vyplněn semeny. Dobrým materiálem pro použití jsou sušené podzimní listí, byliny a květiny. Vhodné a semena z dýně, různé krupice, semena, lvíčkovice. Starší děti, zvláště pokud je schopna kreslit, jsou docela schopné složitější práce. Budete určitě potřebovat tipy na techniku ​​použití, a to nejen při podzimních řemeslech.
Řemesla na téma

Řemesla na téma "podzim"

A nakonec práce, která vyžaduje hodně práce, ale také vypadá velmi efektivně. To je ručně vyrobený článek o "podzimu" do školy ve formě plovoucího hrnečku. Pro ni budete potřebovat
 
  • čaj pár bílé barvy (je lepší, pokud je talíř masivní, a kalich, naopak, je lehčí),
  • mírně tuhý drát průměrné tloušťky asi jeden a půl metru
  • konstrukce oboustranné skotky kvalitní,
  • listová plst v podzimních barvách (žlutá, červená, hnědá, oranžová),
  • přírodní materiály pro dekoraci,
  • kleště,
  • lepicí pistole.
Řemesla na téma
Řezeme drát do kusů 25 cm a složíme je do svazku. Pusťme se z jednoho okraje o 4 až 5 cm a uchopíme pleteninu kleštěmi. Otočte asi 10 cm a rozdělte zbývající drát na 2 a vytvořte nohy z užšího vlaječky. Máme kostru pro práci. Z plstěného plechu vyjměte pás asi 3 cm široký a omotávejte rámeček lepicí pistolí tak, aby nebyl viditelný vodič. Na talíři na každé noze přilepíme kousek oboustranné skotky, nastavíme škótku na nohách a ještě jeden kus fixujeme každou nohu nahoře. Horní konec rámu je upevněn stejným způsobem uvnitř džbánu a upravuje úhel naklonění. Čím je hrnček těžší, tím silnější by měl být nakloněn dírou k podšálku. Kousek plsti zakryjte upevněním nohou na talíř pomocí lepicí pistole
Řemesla na téma
Když je základna konstrukce připravena, začneme ji zdobit zdola nahoru. Ne tak složitý proces dekorace řemesla na téma "Podzim", foto vám pomůže při své práci. Za prvé, naplňte misku, všechny detaily lepidla s použitím lepicí pistole, nebo, pokud je to možné, použijte oboustrannou lepicí pásku. Nespouštějte svou kvalitu, jinak by mohly vypadat detaily v nejnepříznivějším okamžiku. U jablek a hrušek by měl být fixační bod s výhodou odmaštěn otřením alkoholem. Pokud uděláte kompozici, která je určena pouze po dobu několika dní, pak můžeme vzít mech, jablka, hrušky a další ovoce, bobule, ořechy. Chcete-li vytvořit něco odolnější přírodní materiály budou užitečné pouze oříšky, vlašské ořechy, Manchurian a lesy, stejně jako kaštany, ale ovoce a bobule by měl být nahrazen figurín slané těsto, papírová hmota nebo studeným porcelánu.
Řemesla na téma
Uprostřed velkého ovoce je v každém případě lepší vyplnit pokrčenou fólii nebo papír tak, aby byla hmotnost co nejmenší. V tomto případě můžete udělat pár omezených modelů zeleniny. Vhodné rajčata, okurky, obyčejné cukety a cukety, lilek a samozřejmě dýně. Po zbarvení povrchu ovoce a ořechy mohou být také pokryty akrylovým nebo jiným bezbarvým lakem, usnadní to péči o produkt. Bude to stačit ke kartáčování prachu štětcem nebo šlehnutím.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

79 + = 88

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: