Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty

Je velmi těžké najít osobu, která se nelíbí  lehce slaná okurka s česnekem. Toto jídlo úspěšně kombinuje aroma a pikantní slanou okurku a příjemný chlad a čerstvou chuť. 
Existují dva základní způsoby, jak jim připravit, teplé a studené, ale odrůdy receptů - nespočet, do té míry, že je možné, aby si tento úžasný předkrm iz ročníků salát dlinnoplodnyh, což znamená, že pochoutka bude pro nás k dispozici v zimě, kdy je prodej Jediné ovoce pěstované ve skleníku. Zelená může být skladována v létě, jen sušením deštníků z kopru a listu křenu. 
Čerstvý kopr a další zeleň, stejně jako kořen chřestu, je snadné najít na regálech v zimě. Pikantní chuť lehce slaných okurků nám připomene léto.

Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty

Lehce slaná okurka s česnekem

Zde například můžete za den vařit lehce slané okurky s česnekem a zeleninou pomocí obyčejné sýrové pitné vody. Samozřejmě, že terapeutická vysoce mineralizovaná voda v tomto případě není dobrá. Vše, co potřebujeme na kilogram okurky, je: 
 • 1 litrová láhev s uhličitou vodou
 • česnek jedna hlava
 • banda zeleného kopru
 • sůl velká nebo námořní 60-70 g
Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty
Proces vaření je velmi jednoduchý, hlavní věc je, že okurky jsou dobré kvality: čerstvé, elastické s malými semeny, které nejsou zarostlé. Pečeme je pečlivě, odřízneme ocasy na obou stranách. Do misky nebo jiných vhodných nádob (např. Kontejneru) vložíme ovoce míchané s nakrájeným koprem a oloupanými česnekovými stroužky, nakrájené na polovinu. Sůl rozpusťte v minerální vodě a roztok nalijte do misky se směsí. 
Nakládka by měla úplně zakrýt ovoce. Obal nádobu zakryjeme víkem a pošleme jej do chladničky na jeden den. Za den si můžeme vychutnat chuť pokrmu.
Připravte se lehce slaná okurka s česnekem rychle a bez problémů se můžete stát populárním způsobem moření v běžném plastovém pytli. 
Jak vidíte, ani tady nejsou potřeba. Okurky, které se hodí, jsou dokonce velké - jsou prostě rozřezány na kusy libovolné velikosti. Vhodné a dlouhé tělo, pokud byly pouze čerstvé a pružné. Samozřejmě, nejprve umyjeme okurky dobře. Jsou-li plody malé - stačí k odříznutí špiček. Pro kilogram připraveného ovoce:
 • polévková lžíce se šlehačkou velké soli (nikoliv Extra a ne jodovaný),
 • několik stroužků česneku, libovolně rozřezaných na kusy, 
 • stejně jako koření koření: kopr, list rýže v létě, a v zimě hrachu z černého pepře, který může být drcený s nožem lépe dát chuť, 
 • pár vavřínových listů nebo sušených zelených rostlin.
 Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty
Všechna výše uvedená balení. Pokud tomu tak není příliš těsné, jako ty, které se používají na balení výrobků v supermarketech, můžete si vzít dva a vložte je do sebe. Krku uzel a dobrý otřást obsah, po odeslání balíčku na jeden den, nebo dokonce v lednici přes noc a ráno již mohou vychutnat si čerstvě připravené okurky. Chuť je skvělá, protože jsou ve skutečnosti vařené ve vlastní šťávě.
Moroki s takovým receptorem je mnohem méně než s mořicovými okurkami na zimu, ale musíte si také ušetřit čas na to, abyste si v zimě užili lahodné občerstvení a saláty. 
 Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty

Lehce slaná okurka s česnekem a zeleninou

Kulinářské umění se nezastaví, ale staré recepty, které byly testovány už léta, jsou obzvláště oceněné, protože zpravidla dosahují vynikajícího výsledku, když jsou přísně dodržovány. A nechte lehce slaná okurka s česnekem budou připraveni v chladném způsobu moření ne za jeden den, ale ve třech, ale jejich chuť jistě potěší vás. Požadované produkty:
 • malé okurky 650g
 • 3-4 stroužky česneku
 • chřest pár listů a kořen kořenu
 • fenyklu dvojice stonků se slunečníky
 • hořká paprika podle chuti
Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty
Pro nalijte 1 litr vody, vezměte velkou sůl v množství dvě lžíce s malým klouzáním. Ovoce a zelenina se omyjí, odstraníme kořen chřestu z kůže, můžete jej nakrájet na plátky. Čistíme a řezáme talíře česnekem. Není pochyb o tom, že způsob přípravy a složení složek připomíná recept na moření na zimu, pouze v jednom rozdílu budou slané okurky připraveny rychleji a v létě se mohou jíst. 
Okurky se ponoří do studené vody na několik hodin kvůli větší křupavosti. Šířte do nádoby nebo do misky ve vrstvách střídavě zelených s kořením a okurkami. Nejvyšší vrstva by měla být křenová. Vařte vodu solí a nechte slanou vodu vychladnout. Studené nalévání se nalije do nádoby s okurkami a nechá se 3 dny. Je vhodné nahradit misku nebo misku pod nádobou, pokud je naplněna na vrchol, protože během fermentace může solanka vylévat přes vrchol. Po třech dnech by se okurek měl umístit do ledničky a můžete jíst. Malá nuance: množství soli se může lišit v závislosti na velikosti ovoce. Pro malé, můžete si vzít poloviční lžíce. Ale pokud se rozhodnete urychlit proces a naplnit horkou slanou vodu, je módní mít na průměrné velikosti ne dvě lžíce, ale o něco méně. Poté, co jste to udělali jednou, pochopíte, jak upravit recept podle vašich představ.

Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty

Lehce slaná okurka s česnekem rychle

Ale co dělat lehce slaná okurka s česnekem a bylinkami, vaření Proces bude trvat minimálně. Ačkoli někteří mohou tvrdit, že s použitím kyseliny to bude nakládaný produkt, ale pokud je čas krátký, pak tento recept má právo existovat. Na kilogram okurky budeme potřebovat:
 • velká sůl jedna lžíce jídelna
 • lžička cukru
 • rostlinný nerafinovaný olej 1 lžíce jídelna
 • ocot obyčejný 9% jedna lžíce jídelna
 • hořká paprika podle chuti
 • česnek ve výši jednoho zubu na okurku
 • kopr zeleň pár větviček
Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty

Drobné ovoce se používají zcela, mírně odříznou hroty. Větší z nich budou řezány podélně nebo v příčném směru do čtvrti nebo několika kruhů. Připravené okurky dát do pytle. Dávejte pozor na to, aby byl čistý a celistvý, a je lepší, abyste si je zajistili dvěma, vložte je do druhého. Na okurkách naléváme sůl, cukr, vylijeme kyselinu octovou a rostlinný olej. Vezměte ji podle svých představ. Můžete použít slunečnice nebo olivový olej, a můžete mít méně tradiční zrzka, obecně ten, který se vám líbí. Nakrájejte nakrájené zeleniny a jemně nasekaný česnek. Po vypuštění vzduchu přilepte sáček a promíchejte veškerý obsah. Po 10-15 minutách je připraveno skvělé občerstvení.
Další věc, okurky na zimu, pro zachování, které musí nutně připravit sklenici, sterilizovat je a vařit železné víčka. 

Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty

Recept na lehce slané okurky s česnekem

Pokud chcete vyzkoušet nový a neobvyklý recept na lehce slané okurky s česnekem, pak nezapomeňte vzít na vědomí možnost vaření, která se nazývá "korejština". Takový recept v létě bude vynikajícím jídlem pro jídelní stůl, plátky okurky jsou křupavé, aromatické a pikantní, takže se s radostí těší všichni členové vaší rodiny. 
 • půl kilo čerstvé okurky
 • dvě lžíce sójové omáčky
 • pár velkých stroužků česneku
 • ochutnat chilli papričku
 • lžíci soli se sklíčkem
 • lžíci cukru bez horské dráhy
 • lžíce sezamových semínek
 • tři lžíce rostlinného oleje
 • ochutnat přírodní ocot (víno)
Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty
V korejštině lehce slané okurky v pytli česneku lze připravit, můžete použít běžnou skleněnou nádobu nebo plastovou nádobu, kde můžete všechny ingredience položit a těsně uzavřít víko. 
Začneme s naší hlavní zeleninou: ovoce musí být důkladně opláchnuté, aby na kůži nebyly žádné částice špíny. Mimochodem, je nezbytné rozštěpit okurky z křoví těsně před začátkem solení, aby byly čerstvé a křupavé. Každé ovoce by mělo být rozříznuto na čtyři části a potom znovu, což mělo za následek osm kusů. 
Připravené zeleninové plátky musí být přeloženy do velké mísy a posypeme solí, důkladně promíchejte rukama, čímž se dosáhne rovnoměrného rozložení soli. V této podobě by měla být zelenina ponechána 20 minut na vyloučení šťávy. Drží-li se po dobu 20 minut, by měly být šťáva vypustit, ale místo toho se na rostlinné plátky odesílat specifikovaný ve výši receptu sojové omáčky a octa, stejně jako receptu lze doplnit drceným pepřem nebo „pekla“ domácí adzhika (bude stačit pouze jedna lžíce). Pak pošleme drcený česnek, který prošel česnekem, do misky. 

Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty
Ale na další krok budeme potřebovat smaženou pánev: ve vysokém ohni je třeba zahřát rostlinný olej a potom na olej, aby posílal sezamová semínka. Doslova za pár vteřin se sezamová semena zbarví na růžovou a olej musí být v misce horký v podobě zeleniny. 
Zbývá jen smíchat naše plátky okurky, aby se koření a omáčka rovnoměrně rozložily a salát se dal půl hodiny v ledničce. Již dnes můžete vyzkoušet takové nepřekonatelné občerstvení. 
Korean mohou připravit ostré okurky na zimu, ale před hermeticky korku salát v kelímcích, měli rozhodně dát Seamer pro sterilizaci. A ještě jeden háček: pro tento recept „v korejský,“ nemůžete použít ready-směs koření mrkev, protože má kurkumu. Pokud přidáte kurkuma do kurkuma, buničina se změní na žlutou a taková svačina se nedá nazvat chutnou. 
Můžete se jednoduše podřídit tabulce slaná okurka, recept s česnekem lze také použít k přípravě čerstvých letních salátů a občerstvení. A nejjednodušší možností je jemně nakrájet paprsek, míchat s plátky okurky a máslem se slunečnicovým olejem. 

Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty

Lehce slaná okurka s česnekem a koprem

Pokud si můžete připravit chutný sortiment na zimu, pak vás nikdo neruší a v létě si dopřejte vůně s jemně slanou lehkou slaninou okamžitého vaření. Lehce slané okurky s česnekem a koprem rychle s rajčaty - skutečný nález pro hostesky, a pokud se pokusíte tento recept, pak se okamžitě zamilovat do toho. Kromě již zmíněných ingrediencí můžete měnit svačinu a jinou zeleninu - sladkou a horkou papriku, cibuli. 
 • kg malých hustých rajčat
 • půl kilo malých okurek
 • pár sladkých pepřových lusků
 • jeden pod hořící chili
 • dvě lžíce soli
 • jeden z granulovaného cukru
 • banda čerstvého kopru
 • jedna a půl hlavy česneku
 • pokud je to žádoucí, hořčičné semena, sladká paprika a bobkový list
Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty
Lehce slaná okurka s česnekem a koprem my připravíme v balíčku, takže byste si měli určitě koupit čistý polyethylen, nutně hustý, pro uložení jídla. 
Zelenina vybraná pro přípravu lehce soleného sortimentu musí být důkladně omyta tekoucí vodou a pak ponechána v cedníku nebo položena čistá kuchyňská utěrka, aby se odstranila přebytečná kapalina. Pokud jste si vybrali velké okurky, pak je třeba je na polovinu vystřihnout a nutně odříznout špičky. U malých rajčat (doporučujeme zvolit druh "Cream", nejvhodnější pro moření), je nutné odříznout vrcholy tak, aby se ovoce rychle vysolilo. Panenky sladké pepře je třeba rozřezat na čtyři části a vyčistit ze semen, a chilli papričkami nakrájet na plátky. 

Čerstvě slaná okurka s česnekem: Nejkrásnější recepty
Veškerá připravená zelenina by měla být složena do sáčku, posunutá vrstva by měla být pokrčená celými kopřičky a také by měla být zaslána do balení vybrané koření - hořčice nebo vonné pepř. Přímo v obalu je třeba vylévat cukr a sůl. Jak můžete vidět, v této verzi solení nepotřebujeme samostatně připravovat slanou vodu a zelenina bude slaná ve vlastní šťávě, aby se dostala ještě víc chutná a aromatická. 
Můžete zkusit hotovou svačinu "Assorti" po jednom dni a v chladničce můžete uskladnit hotovou lehce slanou zeleninu po dobu několika týdnů. 

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: