Pletení pro těhotné ženy. Letní háčkování

Těhotenství je doba rozkvětu ženy. Jedná se o zvláštní situaci, ve které je žena zvláště atraktivní. V souvislosti s tímto a nadcházejícím létem bychom vám chtěli nabídnout nápad, jak vázat tuniku.

Pletení pro těhotné ženy. Letní háčkování

A obecně to stojí za zmínku háčkování pro těhotné ženy nebo pletení s pletacími jehlami vždy vypadá jako originální. Mimo jiné je to jeden z nejlepších způsobů, jak zachránit koupené oblečení. Pokud znáte techniku ​​pletení, nebudete muset nakupovat tak drahé oblečení pro těhotné ženy, zejména proto, že je po porodu vhodné, už nebudete. Ale pletené věci, můžete remake.

Háčkovaná tunika pro těhotné ženy pletené na základě obyčejné tuniky, ale v našem případě přidáme ještě pár dalších prvků, abychom zavřeli naši bříško.

Schéma je založeno na velikosti 36/38.

K tomu potřebujeme: 400 g zelené Candy příze (100% bavlna, 156 m / 50 g), háček číslo 3.

Hlavní vzorec - počet smyček je násobek 4 + 3 + 3 vzduchu. vzestupně. Připojíme první schéma, začínáme smyčkami před zprávou, opakujeme smyčky sestavy a končíme smyčkami po sestavě. Zopakujeme proto, že od prvního do pátého řádku a při každém druhém opakování se přední řádky stávají obrubníky a naopak.

Pro pletení květů tvoříme 8 vzduchu. n a zavřete je v jednom připojení. Art. v kruhu. Potom pokračujte v práci na druhém schématu. Vykonáváme jednou od 1 do 6 sérií.

Pro pletování ráfků postupujeme takto:

1 řádek - Čl. b / n,

2 řádky - * 1 st in / n, 1 "pico" (3 vzduchu, 1 st / n v prvním vzduchu), přeskočte 1 n, zopakujte to z *.

Květina v průměru je 12 cm.

Takže začněte pracovat na zádech. Plížeme řetězec 99 vzduchu. atd. Jako výtah jsme šiji další 3 smyčky a pokračujeme v pletení s hlavním vzorem. Po dosažení výšky 28 cm od hrany pro psaní dokončujeme práci.

Pletení pro těhotné ženy. Letní háčkování

Než budeme mít větší zodpovědnost. Připojili jsme řetězec 127 vzduchu. n, přidání 3 bodů zvedání - pleteme hlavní vzor. Po 5 cm od nastavené hrany ponechejte středovou smyčku pro výřez a obě strany odděleně od sebe. Teď začneme pracovat na pravé polovině. Nechte na levé straně v každém řádku 20 x n. Pro zkosený řez. Po 14 cm od nastavené hrany opustíme klapku na pravé straně 16 n. Když dosáheme 30 cm od nastavené hrany, dokončíme práci. Druhá polovina je pletená symetricky.

Rukávy - tvoříme řetězec vzduchu 67. přidáním dalšího 3 vzduchu. n pro zvedání a pletení s hlavním vzorem. Pro úkosy rukávů přidáme na obou stranách v každé čtvrté r. 8x1 p., Což je 83 p., Včetně přidaných smyček ve vzoru. Po dosažení práce 27,5 cm od okraje psaní se práce uzavře.

Pletení pro těhotné ženy. Letní háčkování

Začínáme se sestavovat, provádíme ramenní švy bez selhání, spojujeme 20 květin, propojujeme je s naším vzorem, pro který druhá květina v místech označených šipkou v posledním řádku bude spojena s Art. b / n a současně připevněte k dolnímu okraji převodovky nebo opěradla. Dále navazujeme 5 dalších květin, spojujeme je na vzoru a připevníme je k vrcholu rukávu. Dále řekneme ramenní švy, vyšíváme rukávy a spojujeme výstřih s lemem.

V budoucnosti můžete určitě nosit stejnou tuniku, protože model je velmi pohodlný, protože bude vypadat skvěle na některé z postav. Naopak jeho lákavé rozšiřování v pasu vytváří romantický vzhled.

Vzhledem k podobnému vzoru a vzoru můžete vytvořit skvělou výbavu pro vaši dceru nebo dokonce i šaty, které šití základy tkaniny.

V této práci můžete ukázat vaši kreativitu, protože taková tunika může být vytvořena kombinací několika barev příze nebo šit ji zajímavými pletenými květinami atd.

Koneckonců, pro vás nejdůležitější je, že se vám líbí a přináší pozitivní emoce.

A přejeme vám více času, abyste se s těmito bytostmi potěšili! A uvidíme se znovu!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 5 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: