Háčkování. Otevřené šortky. Hlavní třída s podrobnými fotografiemi

Jedním z nejdůležitějších a současně výhodných detailů letního šatníku jsou šortky. V naší době můžete najít šortky jiného stylu, z široké škály tkanin a vzorů. Dnes vás budeme učit, jak pletět lehké krátké šortkyháčkované, který bude nenahraditelný na pláži - plážové šortky.

Chcete-li poutat takové šortky, budeme potřebovat:

  • číslo háčku 2
  • příze "duhovky" bílé barvy.

háčkování. Otevřené šortky

Pletené háčkované šortky háčkované - hlavní třída

Na začátku práce měříme obvod břicha na úrovni vyčnívajících kloubů kyčelních kloubů. Samozřejmě, pokud chcete vyrobit šortky s vysokým pasem, můžete měřit a obvod břicha o několik centimetrů výš. Řekněme, že obvod břicha je 70 cm. Nyní pleteme řetězec vzduchových smyček o délce 72 centimetrů. Dva centimetry jsou přidány, aby bylo snadné nosit a odstranit šortky.

háčkování. Otevřené šortky

Potom vyjměte háček z poslední smyčky a vložte jej do první smyčky řetězu a připojte konce spojovacího sloupku. Pečlivě se ujistěte, že řetězec se nehýbe, jinak se vaše pozice budou plést "špirálem".

háčkování. Otevřené šortky

Nyní pletíme vzor v kruhu podle následujícího vzoru:

1 řádek: 3 vzduchu smyčka pro zvedání, 5 sloupců s nakida třetím z háku smyčky, jeden airbag smyčka 1 sloupec s nakida druhý z háku smyčky, jeden airbag smyčka opět 5 kolon nakida Třetí z háček smyčka 1 Air smyčka a znovu 1 sloupec s háčkem ve třetí smyčce od originálu. Zopakujte vzorek na konec řádku. Získáte takový vzor:

háčkování. Otevřené šortky

2 číslo 3 okruhem vzduchu pro zvedání, 5 kolon nakida ve sloupcích s nakida předchozí řadě (mezi nimi, aby na 1 vzduchu smyčka), 1 sloupec s nakida v jednom sloupci s nakida předchozí řady, opět 5 kolon nakida ve sloupcích s nakida předchozí řádek (mezi nimi 1 smyčkou), opět 1 sloupec s háčkem v jediném sloupci s háčkem předchozí řady.

háčkování. Otevřené šortky

3 Rozsah: 3 okruhem vzduchu 1 bar bez nakida druhého vzduchového vedení mezi sloupky bez nakida 3 Dalším okruhem vzduchu opět 1 bar bez nakida třetím okruhem vzduchu, a pak se opět tři okruhem vzduchu a jeden sloupec bez nakida čtvrtý vzduch smyčky, 5 stehů, sloupec 1, aniž by nakida první vzduchu další smyčky „ventilátor“ kolon s nakida předchozího řádku. Zopakujte vzorek na konec řádku.

háčkování. Otevřené šortky

Řádek 4: 3 vzduchu smyčka pro zvedání, (1 sloupec s nakida vrchol „arch“ pěti vzduchu předchozí řady oček, jeden airbag smyčky 1 koloně s sc ve stejné smyčce, dva okruhem vzduchu 1 bar bez nakida vrchol prvního „oblouky“ tří očka předchozího řádku, antény smyčka 4, sloupec 1 bez horní nakida třetí „oblouky“ z předchozího řádku tří vzduchu smyčky, dvě smyčky vzduch). Zopakujeme vzorec v závorkách na konec řádku.

háčkování. Otevřené šortky

Řádek 5: 3 vzduchu smyčka pro zvedání (5 kolon nakida vrcholu „arch“ 4 oček z předchozí řady, dva okruhem vzduchu 1 bar bez nakida ve sloupci smyčce bez nakida předchozí řady (ve tvaru písmene V vzor), 2 smyčky vzduchu, sloupec 1 ve sloupci, aniž by sc sc smyčky předchozí řady (rovněž ve tvaru písmene v uspořádání), 2 vzduch smyčka). Zopakujeme vzorec v závorkách na konec řádku.

háčkování. Otevřené šortky

Pleteme tento vzor, ​​dokud plátno zcela nezakrývá hýždě. Měli byste získat tento vzor:

háčkování. Otevřené šortky

Několikrát jsme pletené vzory, ale je nutné, aby bylo dokončeno, to znamená, že jsme zcela šili všechny řady vzoru. Nyní jsme šití 10-15 vzduchových smyček, abychom oddělili šortky pro pletení "kalhot".

háčkování. Otevřené šortky

Poté spojte získaný řetězec s opačným bodem na druhé straně šortky pomocí sloupku bez háčkování.

háčkování. Otevřené šortky

Vytváříme 3 vzduchové smyčky a pokračujeme v pletení vzoru na dříve uvedeném vzoru podél jednoho z otvorů pro nohy. Pleteme tak 2-3 plné vzory.

háčkování. Otevřené šortky

Poté, co kravat jeden "kalhoty", připojte nit do další díry na nohách a opět spojujeme druhé "kalhoty" kolem vzoru.

háčkování. Otevřené šortky

Když jsou obě "kalhoty" připraveny, odtrhněte nit a připevněte je k opačnému okraji šortky, to znamená k pásu. Pleteme 1 řadu sloupů s háčkem.

háčkování. Otevřené šortky

Další řemen pásu je takto pletený: 4 vzduchové smyčky pro zdvihání, 4 kolíky se dvěma háčkama, 10 smyček vzduchu, opět čtyři záhyby se dvěma háčkama a 10 vzduchových smyček. Zopakujte vzorek na konec řádku.

háčkování. Otevřené šortky

Poslední řádek je pletený s piloty.

háčkování. Otevřené šortky

Plážové kraťasy s háčkováním připraven.

Plážové kraťasy s háčkováním. Fotografie

háčkování. Otevřené šortky

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: