Tığ işi tığ işi peçete. Adım adım fotoğraflarla ana sınıf

Yani zaten sonbaharda sürünmeye başlamış, gri dış boya doğa dönmeye başladı fakat "üzgün zaman, gözler çekicilik" ... Ben hayatın daha parlak renkler eklemek gerektiğini karar atılmak istemiyorum.

Mutfakta hüzünlenerek, sıcak çay içtikten sonra aniden, mutfağın zamanımızın çoğunu evde geçirdiğimiz yer olduğunu anladım. Burada atmosferi nasıl canlandıracağız? Seçimim kroşe tabaklar için peçeteler - ve her gün kullanıyorsunuz ve uzun süre örme yapmıyorsunuz (buna katılıyorum, bu yüzden bu kadar üçü bir masa örtüsü değil ..). bu yüzden hayatınıza biraz parlaklık katmanızı öneririm, eğer istemiyorsan - her zaman ihtiyacın olan aynı renkte peçete yapabilirsin.

İplik seçimim oldukça kalın bir iplik üzerinde durdu (böylece iş daha hızlı koştu) ve buna göre kanca sayısı 4

tığ işi tığ işi peçeteler

Tığ Peçeteler - Atölye

tığ işi tığ işi peçeteler

Peçeteleri örmeye başlayalım. İlk olarak, 4 hava döngüsünden oluşan bir zinciri ararız ve ringde

tığ işi tığ işi peçeteler

1 satır. Şimdi bu döngü (bundan sonra SP) bağlandıktan sonra, (daha fazla açıklama 1p.p olarak) 1 hava kaldırma döngü ve örme sc olmadan 8 sütun provyazyvaem

tığ işi tığ işi peçeteler

2 satır. 1p.p şimdi aşağıdaki ilkesine sc olmadan örme sütun devam: döngüler bir dizi değişiklik alternatif olarak 1 sütun provyazyvaem gerektirir, sütun 2, bir döngü. Sonuç olarak, biz satırda, SP içinde sc olmadan 14 bar olsun

tığ işi tığ işi peçeteler

3 satır. 1p.p, alt döngüden miktarı vyvyazannyh sütun alternatif, ikinci sıranın temelinde örme ve arka arkaya, SP 21 sütun almaya devam

tığ işi tığ işi peçeteler

4 sıra. 1p.p, aynı hızda çalışan: Aşağıdakilerden, provyazyvaem sc olmadan alt sıra 1 kolonun bir döngü - sc olmadan, sc olmadan 2 sütun de 32 sütun satır elde sonunda, daha sonra 2 1, alternatif SP

tığ işi tığ işi peçeteler

5 satır. 3 p., Önceki satırın her sütunundan bir kroşe ile 1 sütun dikmek ve bir satır 31 bir tığ ile 1 hava döngüsü, bir sarımlı s.p.

tığ işi tığ işi peçeteler

6 sıra. provyazyvaem sc olmadan aynı kolonun önceki serisi ile sc sonrası sc olmadan 1 bar hava köprüsü provyazyvaem altında sc olmadan sc provyazyvaem 1 sütunu ile bir önceki satırın sütununda 1 s *, artık alt satır hava döngüsü Atlama ve tekrar * ve * dan * satır sonuna kadar. sc olmadan sonucunda, bizim 49 bar bir dizi olarak.

tığ işi tığ işi peçeteler

7 sıra. Inp, 2 ve 3 sıralar prensibine göre tığ işi olmayan sütunlarla bir satır örüyoruz, tığ olmadan 71 sütun elde ediyoruz, s.p.

tığ işi tığ işi peçeteler

8 sıra. 1 p.p., bir önceki satırın her bir sütunundan bir kroşe olmadan 1 bar dikiyoruz, yani. Daha önce yaptığımız gibi, bir satırdaki sütun sayısını artırmayın.

tığ işi tığ işi peçeteler

9 serisi. 1p.p ettiğinde, aşağıdaki ilkesel örülmüş: 5 ayağı olmayan bir sc tarafından örme önceki sıranın alt sütun 4 kez ve zaman zaman - Nakida, SP olmadan provyazyvaem 2 sütun

tığ işi tığ işi peçeteler

10 serisi. Son! çemberleme kenar yapma: * 3 hava döngü tığ tekniği pico (bilinen element katılmak - Eğer bilmiyorsanız, bir şey, 3 hava döngü yapmak onları ve provyazyvaem kavrama döngünün ilk ya da adlandırılan polustolbik kancaya girmek için, biz kak oluştururlar çıkıyor önceki satır * ikinci sütunun her sc olmayan küçük bir halka) ve provyazyvaem kolonuna, * sıranın son * ya kadar yineleyin.

tığ işi tığ işi peçeteler

tığ işi tığ işi peçeteler

Hepsi bu kadar fazla iş yok, ama ne hoş bir sonuç! Eğer aniden ihtiyacın varsa tığ işi podstavochka Daha büyük bir boyutta, bir tığ olmadan sütunları olan bir daire içinde daha fazla tığ işi yapabilir, bir satırdaki ilmek sayısını kademeli olarak artırarak bir sütundan ikiye bağlayabilirsiniz. Ama buna ihtiyacım yoktu, ihtiyacım olan boyuta (19 cm) tutuldum. Birkaç parçayı bağlayabilirsiniz, ailenin tüm üyeleri için bir set alacaksınız.

tığ işi tığ işi peçeteler

İğne işi dünyasında hoş bir zaman geçirmenizi ve tüm döngülerin pürüzsüz ve güzel olmasını, iyi şanslar diliyorum.

Tığ işi podstavochka tığ işi. fotoğraf

tığ işi tığ işi peçeteler

tığ işi tığ işi peçeteler

tığ işi tığ işi peçeteler

Yazar Korshunova Nastyusha

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 77 = 79

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: