Tambur örgü. Eldivenleri

genellikle, örgü tack tığ işi veya örgü iğneleri, çok basit ve kolay bir iştir ve yeni başlayanlar için basit örgü desenlerini sadece yeni başlamış olan yeni başlayanlar için bile.

Tambur örgü. Eldivenleri

Kendi elleriyle yapılan bu küçük gerekli şeyler, iç ve dış mekanlarda daha fazla iç mekan yaratır, bu nedenle kendinizi parlak ve zarif kılmaya özen gösterin. Zincir örgü tekniğinde örme potenslerben ve bu konuda size yardımcı olacağız ve nasıl yapacağınızı ayrıntılı olarak anlatacağız.

Ve böylece, potens nasıl bağlanır, Tambur örme tekniklerinde.

Başlamak için doğru materyalleri ve araçları bulmamız gerekiyor:

- İki rengin akrilik ipliği (örneğin, sarı ve yeşil) - her biri 15 gramdır;

- Örme peçeteler yapmak için yaygın olarak kullanılan bir kroşe kanca No. 1,5-2.

Iş tanımı:

Tambur örgü. Eldivenleri

Tack'in tepesi.

Sarı renkli bir iplik alır ve 6 hava döngüsünden (VP) bir zincir ararız, daha sonra bir bağlantı kolonunun yardımıyla (ST bağlantısı) bir halkada birleştiririz.

Sonraki:

İlk satır. Halkada 6 VP / I sütunu (ST c / n) - 3VP / - ile örer ve / ila / dört kez tekrarlar. Toplam altı kez ve bir dizi bağlantıyı bitirin. ST.

Ikinci bir dizi. Dizinin şemasına göre örülecek, her ışını şemaya göre bir öncekine bağlayacak ve bir dizi bağlantıyı bitireceğiz. ST.

Çiçek saksıları.

Yeşil renkteki ipliklerden, 6 EP'lik bir zincir oluşturacağız ve onu co yardımıyla halkaya bağlayacağız.

Sonraki:

İlk satır. halka içerisinde sc olmayan / 1 bar (BT o / w), 4vp - - VI 4 - Kaldırma 5 Bn 2 PT / n bir halka içinde ve lf (tamamlanmamış) Örgü 2 PT / n (tamamlanmamış) birlikte örme ring - 4ВП / ve / dan / four kere tekrar, sadece 6 kez toplam. Bir dizi kabloyu bitirelim. ST.

Tackin alt kısmı.

Yeşil renkteki ipliklerde, 6 EP'lik bir zincir yazacağız ve onu co yardımıyla halkaya bağlayacağız.

Sonraki:

İlk satır. Halkada 3 VP kaldırma / 11 CT c / n örgü örter ve bağlantı sırasını bitiririz. ST.

Ikinci bir dizi. Örgü 4 VI kaldırma - alt sıranın / 2 PT c2 / n sonraki PT / n kaldırma 1. VI iki sc (PT s2 / n) ile 1 sütun ve / / 'e / tekrarlayın. Bir dizi kabloyu bitirelim. ST.

Üçüncü serisi. 1 CT c2 / n 1 VI kaldırmada - - / n / n alt sıranın alt satır / 2 PT c2 / n sonraki PT c2 1 CT c2 / n sonraki PT c2 1 - CT c2 / n, 4 VI kaldırma Örgü Alt sıranın bir sonraki CT c2 / n / / ve / ile / arasında tekrarlayın. Bir dizi kabloyu bitirelim. ST.

Dört satır. Örgü 4 VI kaldırma - 2 PT c2 / n sonraki 2 PT c2 / n / n alt sıranın alt satır / 2 PT c2 / n sonraki PT c2'nin - - / n-1 VI kaldırma 1 CT c2 2 PT C2 / n alt sıranın sonraki 2 st c2 / n / / ve / ile / arasında tekrarlayın. Bir dizi kabloyu bitirelim. ST.

Beşinci satır. Alt sıradaki ST c2 / n'de 1 Vp kaldırma - 1 ST b / n öreriz. Bir dizi kabloyu bitirelim. ST ve ipliği kesin.

Altıncı satır. Kaldırma işlemi için sarı renkli 4 VP ipliği örüyoruz - alt sıranın ST b / n'sinde 1 ST c2 / n. Bir dizi kabloyu bitirelim. ST ve ipliği kesin.

Yedinci sıra. Örme iplik yeşil 1 VP kaldırma - 1 çorba kaşığı b / nB sonraki CT / alt satır o ağırlık - 1 "pico" - / 2 çorba kaşığı B / N sonraki 2 çorba kaşığı b / n alt satır 1 - "pico" /, / ile / arasında tekrarlayın. Bir dizi kabloyu bitirelim. ST ve ipliği kesin.

Bir döngü.

30 EP'lik bir zincir seçeceğiz, bir yüzüğe bir yüzük koyacağız ve bir dizi ST b / n bağlayacağız.

Montaj.

Üst kısmı ve bir çiçeğimizi diktikten sonra bir iplik ile bir iğne ile alt kısımda dikiyoruz.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 5 = 13

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: