Plaj şapkası tığ işi. Şema ve açıklama

Deniz ya da okyanus kenarında dinlenecek ve bir şeyleri unutmamaya çalışarak gardırobunuzu dikkatlice düşüneceksiniz. En sevdiğimiz ayakkabılarımızı, kıyafetlerimizi, plaj tunikimizi, ustalık sınıfımızı ve diğer gerekli şeyleri kullanarak, diktiğimiz bavula koyduk, ama yaz şapkalarını tamamen unuttular.

Ne yapmalıyım? Böyle bir şeyi satın almak için zaman kalmadı, uçak bileti rezervasyonu peşin yapıldı ve her şeyi değiştirmek oldukça zordu ve buna değer mi? Umutsuzluğa kapılmayın, hala dinlenmeye devam edebilirsiniz, bu yüzden hafif pamuk iplikler ve bir kroşe kanca ile bir çene alın, ama önce dikkatle bu plajı nasıl kendiniz, çok kolay ve hızlı bir şekilde nasıl bağlayacağınızı anlatacağımız bu yayını okuyun.

Plaj şapkası tığ işi

Yani örme plaj şapka tığ işi.

Yukarıda belirtildiği gibi, iş için, iki kez örülmesi gereken ince, daha iyi merserize edilmiş bir pamuk ipliğine ihtiyacınız olacaktır, böylece ürün istenilen şekli ve 2-2,5 numaralı kancaları uygun şekilde tutabilir.

Bu şapka tığ işi tığ işi tığ işi prensibine göre örülür, ancak daha sonra bir halka içinde kapatılması gereken dört hava döngüsünden oluşan bir zincir yazılarak başlatılmalıdır.

İlk dairesel sıra aşağıdaki şekilde örülmelidir: üç hava kaldırma döngüsü zincirini bağlayın ve daha sonra on bir kovanı tek bir kroşe ile birbirine bağlayın.

İkinci dairesel hat: üç hava kaldırma döngüsünü bağlamak, daha sonra kemerin üç daha fazla hava döngüsünü çözmek ve alt sıranın bir büyük stoğuna ve aynı zamanda bir taşma ile bir sütuna bağlamak. Daha sonra, alt sıranın aynı sütunundan, bir kroşe içeren başka bir kolon bağlanır ve bir önceki ile olduğu gibi bağlanan üç hava döngüsünden sonraki kemer bağlanır. Hepsini dizinin sonuna kadar tekrarlayın.

Üçüncü ve sonraki tüm sıralar aşağıdaki şemaya göre örülmeli, üç hava döngüsünden oluşan tüm kemerler.

Tığ işi şapka - şematik diyagramı.

Plaj şapkası tığ işi

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

38 − 37 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: