Origami dla dzieci. Snow Maiden

W przededniu ferii zimowych, więc chcesz udekorować wycie domu. A dzieci oczywiście biorą w tym udział. Pozwólmy im to zrobić, a tym samym zawiń nasz pokój specjalną atmosferą miłości, życzliwości i oczywiście wakacji!

Aby to zrobić, możesz użyć papieru do stworzenia interesującej sztuczki w technice origami. Origami z papieru Snow Maiden będzie doskonałą ozdobą pocztówek, a nawet okien. Praca może być wykonywana przez dzieci z pomocą rodziców! Być może więc rozpoczniemy proces? Czego potrzebujemy do tego?

- kwadrat z niebieskiego papieru, pomalowany z jednej strony - 15x15 cm,

- prostokąt o dowolnym kolorze, pomalowany z jednej strony, o wymiarach 4x5.5 cm,

- dwa kwadraty, średnica 2x2 cm, znowu dowolnego koloru,

- i pasek o szerokości 2 cm biały.

Snow Maiden z papieru origami gotowe do produkcji - wszystko to już mamy pod ręką. Rozpoczynamy od pracy przy futrze. W tym celu wybieramy kwadraty o wymiarach 15x15 cm i układamy je z kolorową stroną dla siebie, zginamy ją dwukrotnie na pół, łącząc przeciwległe boki. Teraz zgnij boki około pół centymetra. Podnieś dolną część do góry, podczas gdy powinniśmy uformować pasek na dwa centymetry. I obniżamy górne rogi do środkowego pionu. Przejdź na drugą stronę.

Origami dla dzieci. Snow Maiden

Dodaj górne boki do linii, która znajduje się pośrodku, odciągając narożniki od tylnej strony pracy. Odchylamy górny kąt od siebie, a niższe - w przeciwną stronę - od siebie i wykonujemy pracę. Teraz bierzemy przygotowany pasek o szerokości dwóch centymetrów i zginamy go na pół. Następnie wygnij i części boczne w kierunku linii środkowej. Teraz włóż pasek pod kołnierz i dolny pasek jednocześnie wklejając.

Origami dla dzieci. Snow Maiden

Zwróćmy się do mitenek - na pewno będą potrzebne w mroźnej pogodzie - w końcu śnieżna dziewica przychodzi tylko zimą.

Aby to zrobić, weź dwa kwadraty o boku 2 cm i zetnij je w połowie przekątną, a następnie złóż boczne rogi do samego środka przedmiotu obrabianego. Ostrożnie otwórz róg każdej z naszych rękawic i przekręć przedmiot na drugą stronę. W zasadzie rękawice są gotowe do użycia! Origami Snow Maiden mogą bezpiecznie nosić! Ale wciąż musimy zrobić kapelusz - bo bez tego też, w mroźnej pogodzie, nigdzie.

Origami dla dzieci. Snow Maiden

Aby zrobić czapkę, weźmy prostokąt, o którym wcześniej powiedziano, zgnij go na pół wzdłuż centralnej pionowej części i złóż go na pół od dołu do góry. Następnie zagnij rogi do środkowej linii i przystąp do złożenia głowy Snow Maiden. Nakładamy ciepłą czapkę na gotową głowę, przyklejamy rękawice klejem do sierści, abyśmy nie zgubili ich i nie przywiązali głowy. Podnieś dolną część, górny róg i upuść je wszystkie, usuwając pod białym paskiem - odwracamy kapelusz po drugiej stronie. Tutaj mamy tak piękną i ciepłą Snow Maiden.

Origami dla dzieci. Snow Maiden

Dla niej jako dodatek nie zapobiegnie to mrozowi dziadkowi i choince dziecięcej - origami. Wszyscy stworzymy to w kolejnych artykułach, ale na razie jesteśmy zadowoleni z tego, co otrzymaliśmy!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

63 + = 72

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: