Ptáci Bulharska. Glarus. Fotografie

Dobrý den, dnes bych chtěl věnovat článek glarovi))

Tyto mimořádné ptáci žijí nádherně v Bulharsku, jsou zde všude a všude)) Tak jsem uspořádal fotografickou relaci ...

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Mnoho let bulharských ptáků nezastavujte zájem o ornitologové po celém světě. Podle údajů je v Bulharsku více než 400 druhů ptáků, z nichž 12 je ohroženo. Důsledkem překročení dvou velkých migračních tras v Bulharsku je na jeho území velké množství jak místních druhů ptáků, tak stěhovavých ptáků z dalekého zahraničí.

Nejznámější a nejběžnější bulharští ptáci - glarus, rackové, chickadees, vrabci, goldfinches, labutě, orli, pelikáni, supi, volavky, kormoráni, voda pastýř, rock drozd a dalších.

Ptáci Bulharska, fotografie které vidíte, jak jsem již napsal, se nazývají glarus. Oni odkazují na rackovou rodinu a jako jejich spoluobčané žijí poblíž mořského pobřeží. Velké hejna glarusu - to je skutečná a působivá vlastnost barvy Bulharska. Glarus jsou ptáci, kteří zbožňují sborový zpěv.

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Tito ptáci se vyznačují nebývalou vokalizací. Mnozí, kteří slyšeli hlas glarusu, jej srovnávají s kosením jako dítě, plačem dítěte nebo hlasitým smíchem. Není to nic o tom, že Bulharové těchto ptáků byli zřejmě přezdíváni jako racek-smích.

Za to stojí jen jeden z nich, protože je podporován celým balíčkem. Ve spěchu svých hymnů ptáci často házejí hlavou zpět. Mimochodem, zvuky glarusu jsou publikovány i v noci. Představte si, jak šťastní rekreanti pod okny, ze kterých se shromažďovalo hejno veselých ptáků.

Jedná se o vodní ptáky, ale jejich velká skupina v centru města Varna jasně svědčí o tom, že v městském prostředí, mezi lidmi, se cítí méně pohodlně. A to není překvapující, protože strava jídla glarus je docela různorodá. Na moři rádi loví ryby, korýši, měkkýši, zatímco ve městě mají možnost diverzifikovat stravu rostlinnými a živočišnými potravinami.

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Glarus photo bird

Radě jesají chléb, zrno, semena, malý hmyz a stále nevadí kopání do odpadkových plechovek při hledání něčeho "chutného". Glarus, fotka kterou vidíte, strčil do jeho zobáku velký kus chleba. Zdá se, že se mu líbilo. Obzvlášť mnoho z nich se shromažďuje v blízkosti kaváren, protože dobře vědí, že turisté určitě něco s nimi zacházejí.

Glarus je pták, která je velmi ráda, že zbavuje všechno, co zůstává bez dozoru. Kolik turistů bezstarostností a neznalostí vlastností těchto malých zlodějů zůstalo bez malých věcí, které zůstaly na pláži.

Fotografie ptáků Bulharska - glarus, jasně ukazuje, že mají v boji o potraviny charakteristický duch konkurence. Pro potraviny jsou připraveni bojovat nejen mezi svými spolubojovníky, ale také s místními kočkami a psy, ve kterých se bez ceremonií neberou.

No, na závěr chci říci, že místní obyvatelé již dávno zvykli na ně a prakticky nevěnují pozornost jejich přítomnosti, zatímco turisté si bude pamatovat tyto hlučné zloději-hohotushek pro nadcházející roky.

Glarus photo bird

Tvá věrnost, Ekaterina

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: