Květiny “Pansies”. Fotografie

V Bulharsku je spousta květin a nejrozšířenější v současnosti - květiny "Pansies". Tady jsou jejich phopak budu shromažďovat v tomto článku))

Tyto fotografie květin byly vyrobeny v komplexu: Varna. Komplex "Magic Izvor" Fotografie a recenze

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

A tyto květiny rostou na bulváru Slivnitsa, poblíž přímořského parku

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

Mezi velkým počtem kvetinových rostlin zaujímá významné místo v zahradnictví takové květiny jako panenky. Pansies jsou květiny, které patří fialové rodině. Tato rostlina je volána různými způsoby, pro některé je fialová, pro ostatní - violu a pro třetí - macešky. Ale tak či onak, nikdo nebude hádat o kráse těchto květin. Všichni květina panenky, fotografie které vidíte, je unikátní a unikátní.

Díky svým jasným a pestrým barvám vypadají skutečně slavnostní. Pansies může být divoká a kulturní. V přírodě rostou v loukách, lesích, parcích a zároveň preferují úrodnou, vlhkou půdu, ale bez stagnace vody. Většina odrůd močálů začíná kvést na konci dubna, počátkem května. Mnoho chovatelských variant chovatelů vybralo pomocí hybridizace různých druhů fialky.

Podívejte se fotografie květiny maceška, vidíte, že se všechny liší barvou. Na tomto základě mohou být - jednobarevný, skvrnitý, pruhovaný, mramorový, čtyřbarevný, raznokolernye. Na květináčích ve Varně ve velkém počtu můžete vidět violu tříbarevné žluto-fialové barvy. Výsadba mastí na alpských kopcích, razbatki, mixbordah, obrubníky, květinové záhony.

Hrany okvětních lístků maňásky mají určitou vlnitost. Existují odrůdy s hladkými, zvlněnými a velmi vlnitými okraji okvětních lístků. All maceška (viola), lze rozdělit do následujících skupin - Erfurt brzy, himalis zima, velká-Swiss (Roggli) trimardo bohatě kvetoucí.

Mezi nejoblíbenější odrůdy jsou považovány za jedny zahradníky - „Fire», «Plentifall», «Riesen», «Terry krajky“, "Adonis", "kardinál", "Flyamme".

Ve Varně je mnoho květinových záhonů, na kterých jsou zdobené panenky (foto). Pěstování jejich sazenic probíhá ve speciálně vybavených sklenících. Pokud chcete tyto květiny pěstovat ve vaší chatě, měli byste vědět a zvážit pravidla jejich výsadby a péče.

Navzdory skutečnosti, že jsou pansies považovány za trvalky, jsou pěstovány jako dvouletá nebo roční rostlina. Semena se vysévají v březnu av květnu jsou rostliny vyřazeny a vysazeny v otevřené půdě ve vzdálenosti 10-15 cm od sebe.

Při výsadbě rostlin v půdě je třeba také vzít na vědomí, že panenky se vztahují na křížové ozelenění rostlin, takže různé odrůdy by měly být vysazeny od sebe navzájem. To umožní v budoucnu shromažďovat osivo čistých semen.

Květiny mohou být také rozmnožovány pomocí zelených řízků uprostřed léta. Pro tyto účely je nejlepší použít závěrečné výhonky. Nakrájejte stonky tak, aby byly alespoň 2-3 uzlů, a pak zasadil je v otevřeném terénu v hloubce 1 cm. Na podzim kořeny rostlin, byly přeneseny do trvalé místo.

Kvůli prodloužení květu fialky potřebují nejen pravidelně vodu, ale také trvalé odstranění krabic se semeny a vybledlými květy.

Macešky jsou často ovlivněny mšic, hlístic, padlí, takže pokud si všimnete, že rostliny začaly útočit škůdci dat, ujistěte se, že posypeme vývar cibule slupkou, česnek, pampeliška, mýdlovou vodou nebo zakoupené fungicidy.

Na tom fotku vypadají kotlety - květiny, které byly k magickým účelům kdysi použity k přilákání lásky. Zajímavé je, že Francouzi a Poláci stále dávají své milované tyto květiny před odloučením.

Existují odrůdy, a to jak s monofonní barvou, tak s vícebarevnou barvou. Zvláště zajímavé vzhledové panenky s charakteristickým bodem ve středu.

Víš, proč má květina takové jméno? Některé odrůdy těchto květin opravdu připomínají oči. Tak ve středověkém křesťanství v temném místě ve středu vidělo oko svaté trojice a světlý okraj kolem něj byl symbolem božského světla, které z něj pocházelo.

Téměř každá květina nebo strom, který nemáte, naleznete v odpovídající legendě. Jedná se o takové květiny s trikolóry, které se skládaly z velmi krásné a zároveň smutné legendy. Mimochodem, existuje několik legend o barvách pancéřů. Tady je jeden z nich.

Vypráví příběh o krásné mladé dívky, která se zamilovala do mladého muže, ale nechal ji v průběhu času náhodou. Těžkým smutek dívka zemřela, a místo jejího pohřbu brzy rostl podivuhodná krása květin s tri-barevné lístky, které každá barva představuje naději, překvapení a smutek.

A vy můžete udělat pansies korálků, fotky a mistrovské třídy pro výrobu těchto květin je umístěn v části Beadwork. Takové ručně vyrobené fialky perfektně doplňují váš interiér a pro každou dovolenou budou krásné dárky. Ale jakou barvu budou mít pro vás - záleží jen na vašich preferencích. Obzvláště populární mezi jehlice jsou fialky růžové, oranžové a fialové.

Mnoho milenců se nedávno dívalo na internet "Palačinkový salát" s fotografií, zdobené krásnými květinami z ředkvičky. Fialový salát v krásném koši sušenky bude skutečnou dekorací každého svátečního stolu, buďte si jisti.

Na našich stránkách můžete vidět, jak vyšívání s tužky stuhy peeps fotky a popis. Vyšívané stuhy s krásnými fialky mohou zdobit velké množství věcí. Například mohou být zobrazeny na lůžkách, taškách, malbách, panelech, pokrývách, kazetách, podložkách. Ano, nicméně, na všechno ostatní, drahé srdce.

Jak jste již pochopili, pansy květiny mají odlišné známky, jejich fotka je potvrzením a dělá je ve formě všech druhů řemesel, živě svědčí o jejich popularitě v aplikovaném umění.

A tady je další fotka. Pansy na nich jsou žluté a lila.

Fotografie z misty květiny

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

fotky panenky

S úctou, Ekaterina Ivanová

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

85 − = 80

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: