Candy bouquet: mistrovská třída “Snowdrops”

Bez květin nelze představit ženě dárek a muži jsou často darovány jako kytice. Pokud se rozhodnete koupit květiny pro některé významné události, budete určitě se podívat na profesionální obchod, kde si můžete koupit vysoce kvalitní, čerstvé a krásné květiny. Nicméně, pokud zvládnete alespoň základy designu apartmá, můžete samostatně vytvořit lahodné kytice kytice.

Než si koupíte květiny živých, ujistěte se, že jsou čerstvé - v tomto případě budou dlouho potěšovat osobu, které je prezentujete jako dárek. Než vytvoříte umělé květiny, musíte se ujistit, že jste připravili všechny potřebné materiály, abyste se během tvůrčího procesu neztratili.

Květinový krepový papír rozřezaný na proužky. Udělat 5 pásem bílých 50 2 cm, 5 proužků světle zelená 4 až 5 cm a 2 proužky zelených 2 50 cm. Toto množství je dostačující pro 5 sněženky, chcete-li zvýšit toto číslo, pak v důsledku toho zvýšení počtu pruhů.

Candy bouquet: mistrovská třída

Na kousky květinové drátěné lepidlo, například "lískové ořechy v čokoládě". Můžete to udělat pomocí lepicí pásky nebo lepicí pistole.

Celková délka světle zelené klouže prsty dělat vlnitý okraj, vytáhněte palce do středu tak, aby se získal vybrání pro cukroví uprostřed.

Každé bílé pruhy po délce rozdělí na 3 stejné délky, poté ohnout každý v poloviny najít uprostřed poloviny zábal proužky záhybu 360 stupňů. Twisted segment se sklopil v polovině a znovu ohýbat uprostřed okvětní lístky, který získal konvexní tvar.

Candy bouquet: mistrovská třída

Kolem cukroví na drátě, zabalit střed světle zelené a zajistěte jej páskou nebo nití, poté připojte bílé okvětní lístky kolem ní. Měli by být trochu vlevo ve směru hodinových ručiček. Fixujte okvětní lístky stejným způsobem, jejich hroty lehce řezné pro hladkost.

2 obdélník zelený krepový papír transformace až 8 listy tvaru kužele na zadní straně každého skluzavka palce vyklenutí.

Candy bouquet: mistrovská třída

Omotávejte drát zelenou páskovanou páskou, zapomenete na připevnění a listy ve vzdálenosti asi 4-5 cm od kelímku. Pro lepší fixaci listů můžete trochu lepidla upustit, ale můžete bez něj. Pak shromážděte kytici, vyklenutí stonků, jak budete potřebovat, navázat s krásnou saténovou stuhou. Pro dodatečnou výzdobu pomocí lepicí pistole můžete na bílé okvětní lístky sněžných rostlin položit "rosy" - korálky.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 51 = 59

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: