Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

Cud stworzony przez człowieka, który sprawi, że twój wizerunek będzie wyjątkowy - dzisiaj się nad tym zastanowimy szal szydełkowy, opis dziewiarstwo, zasady doboru materiału do niego, a także opcje do zastosowania w szafie. Stylizowany we Francji napoleońskiej klasyczny szal zyskał znaczne zmiany w czasie. Dlatego nazywają teraz nie tylko dużą kwadratową chusteczką, a nie tylko tkaną, ale liczną rodzinę pelerynek i chust w najróżniejszych postaciach.
I noszone są teraz nie tylko na ramionach. Najważniejszą rzeczą jest to, że ciuch jest nadal aktualna i nie sądzę, aby wyjść z mody, ponieważ w tym wieku szeregowego i masowej produkcji odzieży daje możliwość mieć jedną i tylko przy najniższym koszcie ci. A fakt, że nie jest tak trudnym zadaniem zrobienie go własnymi rękami, nawet dla początkujących, postaramy się udowodnić w proponowanym materiale.
Szydełko szala: wzory i opis

Szydełkowane szydełkowane szale: wykresy i opisy

Oczywiście, nikt nie robi na drutach. Wydaje mi się jednak, że wykonanie szydełka jest trochę łatwiejsze, ponieważ praca porusza się szybciej i nie ma niebezpieczeństwa zepsucia całej pracy z powodu jednej spłaszczonej pętli. Ponadto technika ta zapewnia niesamowitą różnorodność sposobów i wzorów, które pozwolą zarówno wypełnić rękę początkujących rzemieślników, jak i stworzyć coś złożonego, pięknego i niepowtarzalnego dla tych, którzy posiadają hak w doskonałości. Opis szydełkowanego szydełka zacznij od wyboru materiału. Pomimo faktu, że w zależności od pory roku i celu kompozycji wątków mogą być bardzo różne, istnieją pewne ogólne zasady ich wyboru. Tak więc, w przypadku produktów letnich używać lnu, bawełny w stanie czystym lub ich mieszaniny z wiskozą, jedwabiem, akrylem.
Szydełko szala: wzory i opis
Gwint musi być wystarczająco cienki, odpowiedni dla narzędzi o grubości od półtora do dwóch milimetrów, jeśli chodzi o len, bawełnę lub mieszanki z nimi. Ale nawet w przypadku ciepłego szala, nić musi być odpowiednio cienka i mieć dużą powierzchnię. W końcu nie chcesz nosić na ramionach czegoś w rodzaju zbroi czołgowej?
Silnik Angora o wadze 100g ma długość wątku od 400 do 500m, więc dość duży produkt to tylko dwie lub trzy chaty. Muszę powiedzieć, że wadą puszystych nici jest to, że ich rozpuszczenie jest trudne lub prawie niemożliwe, jeśli popełnisz błąd we wzorcu.
W związku z tym, aby podjąć się z nimi dziania, następuje z pewnym doświadczeniem. Na szczęście istnieje wiele nitek o różnej kompozycji odpowiedniej grubości i materiału, począwszy od czystej wełny, a skończywszy na złożonych mieszankach wełny z jedwabiu, wiskozy, akrylu i innych włókien.
Szydełko szala: wzory i opis

Szydełko szala: wzory i opis

I wreszcie, jak zawiązać szal? Zacznijmy od najprostszych, daj opis prostego szydełka szalowego, połączone na podstawie tak zwanego "placu babci". W zależności od rozmiaru można go nosić przytulając się na ramionach lub pod kątem do przodu, drapując jak bacton. Rzecz jest bardzo prosta w produkcji i wymaga od ciebie tylko dokładności i uwagi. Pomimo bardzo prostego projektu, produkt będzie bardzo piękny z dobranymi kolorami, a także uzyska umiejętności niezbędne do wiązania bardziej skomplikowanych rzeczy. Chustka ma kształt trójkąta równoramiennego, przewiązanego od środka najdłuższego boku.
Szydełko szala: wzory i opis
Co można powiedzieć o wyborze nici: dla początkujących najdogodniej będzie robić na drutach z mieszanki wełny i akrylu. Na przykład, odpowiedni wątek ALIZE niemowląt Wełna (40% wełna, 40% akryl, 20% bambus) w motek 50g 175 metrów przędzy, bardzo miękki i dość drażliwy, ponieważ są one przeznaczone dla dzieci, choć kolory są dość zróżnicowane, i pozwala na wybór koloru i dla dorosłych. Ponadto wystarczająco duża powierzchnia i umiarkowana grubość sprawiają, że produkt nie jest zbyt ciężki.
ALIZE Lana Gold Nici Fine (49% wełny, 51% akrylu), jak również 100 g 390 metrów przędzy, są również odpowiednie. Narzędzie powinno wybrać maksymalny rozmiar podanego. Dla Lana Gold będzie to numer 4. Jeśli robisz na drutach bardzo mocno, to możesz i pół rozmiaru lub większy rozmiar. Połącz próbkę i sam ustal numer.
Mimo dość cienkich nici, nie polecam brać cienkiego haczyka, bo płótno wyjdzie ciasno i sztywno, a my potrzebujemy tego, żeby był miękki, luźny i dobrze owinięty.
Należy zauważyć, że lepiej wybrać wystarczająco dużą liczbę instrumentu i dzianinę ciasno niż próbować z małą liczbą dzianin, to pozwoli uzyskać jednolitą gęstość dzianiny. Knitting szale z diagramami i opisem nie powinno być trudne nawet dla niezbyt doświadczonych rzemieślników.
Oczywiście można wybrać inny wątek, zorientować się, że w 100 g przędzy musi być co najmniej 350-400 m przędzy. W tym przypadku potrzebujesz około dwóch motków dla faktycznego baktusa i nie mniej motka, a nawet więcej, na pędzelku. Jeśli wybierzesz nitkę, która ma 100 m przędzy około 200 m, będziesz musiał kupić 6 motków, a ta rzecz okaże się bardzo ważka.
Szydełko szala: wzory i opis

Opis prostego szydełka z szalem

Zdecydowaliśmy się na surowce i narzędzia, przejdziemy do faktycznego procesu, jak powiązać szal szydełkowy, opis dla początkujących będą wystarczająco szczegółowe.
Sam plac babci jest wiązany od środka w kółko rzędami grup trzech kolumn z szydełkiem i pętlą powietrza pomiędzy grupami. Ale w naszym przypadku dzielimy kwadrat na pół po przekątnej, więc będziemy układać się w rzędy, obracając dzieło.
Rozpoczynamy egzekucję od centrum największej imprezy, jak już wspomniano powyżej. Najpierw wykonujemy przesuwną pętlę. Aby to zrobić, połóż końcówkę nici na lewej dłoni i chwyć ją małym palcem i nienazwanym palcem.
Następnie owinąć nitkę wokół środkowych i indeksowych zawiasów i zrobić celownik tak, aby nić prowadząca do motka znajdowała się na górze. Zaciśnij kciuk za pomocą kciuka na indeksie i weź roboczą nitkę wzdłuż dłoni.
Następnie musisz wziąć ten wątek za pomocą szydełka, przejść przez pierścień, który dostaliśmy od nas, i rozwiązać pętlę powietrza. Swobodny koniec nici może się przesuwać dzięki tej technice, a pierścień można następnie dokręcić. (5,24, 5,40, 5,48, 5,52) Teraz mamy jedną pętlę powietrza, łączymy dwa kolejne do podnoszenia - tylko trzy plus jeden dodatkowy do podziału na grupę kolumn bez szydełka.
Oddzielamy także tę grupę po pętli przesuwnej jeden po drugim. Ponadto trzy powietrza dzianiny pętle następnie powtarzając w każdym rzędzie, to stworzy szal kąt, grupę trzech kolumn dzięki nakida, pierścień powietrza i ostatniej kolumnie z SC. Następnie pętla przesuwna zostaje zaciśnięta, a nasz pierwszy rząd jest gotowy.
Szydełko szala: wzory i opis
Drugi rząd. Włącz dziewiarskie i dzianinowe trzy pętle powietrza do podnoszenia + jedna pętla separacyjna. Wszystkie kolejne serie rozpoczną się w ten sam sposób. Powyżej pętli dzielącej poprzedniego rzędu rozplątamy grupę trzech kolumn szydełkiem. Pomijamy tę grupę w poprzednim wierszu.
W łuku trzech pętli powietrznych zawsze wiążemy dwie grupy po trzy kolumny, oddzielone trzema pętlami powietrza. Po grupy powinny Poduszka sc pętli z trzema kolumnami pod łukiem jednego obiegu powietrza, a następnie pętli powietrza i zawiera serię kolumnowej sc z górną pętlą powietrza trzy pętle podnoszące poprzedniego rzędu.
 Szydełko szala: wzory i opis

Tak więc, każdy rząd zaczyna się od trzech pętli powietrza + 1 pętli powietrza, a kończy się jedną pętlą powietrza i kolumną z szydełkiem w trzeciej pętli powietrza podnosząc poprzedni rząd.
Liczba grup trzech kolumnach w każdym rzędzie z powodu wzrostu provyazyvaniya dwie grupy po trzy pętle powietrza w środkowym rzędzie, tworzą same szale kątowych i kolumn podnoszenia grupa provyazyvaniya ponad pętli na początku i na końcu rzędu. Produkt wygląda imponująco, wiązany paskami z przędzy w kilku kolorach, ale niezbyt doświadczone tkanie będzie łatwiejsze, jeśli produkt jest monofoniczny.
Jeśli nadal chcesz, aby było to bardziej interesujące, wybierz przędzę z zabarwieniem przekrojowym. Knitting trwa aż do osiągnięcia pożądanego rozmiaru produktu. Gotowy baktus można ozdobić pędzlami, jak to zrobić, opowie materiał o dzianie szalikiem i szarfami. Jak widać, podłączenie się nie jest takie trudne szalik na szydełku, zdjęcie, opis pomoże ci w twojej pracy.
Szydełko szala: wzory i opis

Szydełko z szalem: wykresy i opis, zdjęcie

Aby poradzić sobie z tak prostego wzoru, można wybrać nieco bardziej skomplikowana przez dzianie proponowanych schematów shali.Printsip drutach samo: Pierwsze kroki w dolnym rogu i dzianiny do pożądanej wielkości. Zamiast szczotek dobrą ozdobą produktu będzie obręcz: prosta w formie zębów lub bardziej złożona, odpowiednia, jeśli wzór samego produktu jest prosty i monotonna.
Szydełko szala: wzory i opis
Krawędzie z narożnika to tylko jeden sposób na zrobienie tego. Dzianie filetowe pozwala na wykonanie bardzo pięknych produktów o kwiecistym lub geometrycznym wzorze. Polędwica szal szydełkowy, wzory i opis puste i wypełnione pole, które zostanie podane poniżej, również nie jest zbyt skomplikowane do wykonania.
Jest ona dziana przez pojedyncze płótno, ponadto może być uruchamiana od dołu i od góry oraz od dowolnej krawędzi artykułu, w zależności od wygody modelowania. W najprostszym przypadku pusta komórka reprezentuje dwie kolumny z szydełkiem, rozdzielone dwoma pętlami powietrza, a wypełniona klatka zawiera cztery kolumny z szydełkiem.
Ale w przypadku dużego produktu można zwiększyć wielkość komórki, używając kolumn z dwoma lub trzema guzami, odpowiednio zwiększając liczbę pętli powietrza między nimi dla pustej komórki lub liczby kolumn dla wypełnionej komórki.
Szydełko szala: wzory i opis

Szydełkowane wzorami i opisem

Bardzo piękne chusteczki są związane z poszczególnymi motywami, które mogą być zarówno kwadratowe jak i okrągłe oraz z bardzo różną liczbą kątów. Knitting wzorce takich motywów są łatwe do znalezienia w Internecie. Są one połączone w jedną szmatkę zwykle w procesie dziania za pomocą pico.
Taki produkt będzie wymagało szczególnych umiejętności i zdolności, ponieważ oprócz kolumn i pętli powietrza może trzeba użyć innych elementów: Pico, bujne bary, itp, to znaczy, że cały arsenał technik.
Ale tutaj możesz zacząć od niezbyt skomplikowanych kwadratów. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli najpierw chcesz powiązać chusteczkę z osobnych motywów, najpierw ćwicz na małych serwetkach połączonych podobną techniką. W tym procesie szaliki i opisy szydełkowe takie serwetki mogą być nieocenioną pomocą.
Czasami same motywy nadają się do szali. Po szkoleniu w wiązaniu bawełnianych nici, co jest o wiele łatwiejsze, możesz użyć angory, moheru i wszelkich mieszanych nici do szali.
Szydełko szala: wzory i opis
I wreszcie akrobacja dla mistrza. Jeśli jesteś dobry w większości technik szydełkowych, chcesz czegoś wyjątkowego, spróbuj samemu w technice "freeform". Dla system szali i opis nietypowy, ponieważ procesu nie można opisać szczegółowo i krok po kroku, ponieważ w tym przypadku elementy o dowolnym kształcie i wielkości są połączone w jedną wstęgę za pomocą siatek i jastrychów z pętli powietrza, zgodnie z fantazją mistrza.
szal szydełka więc można uruchomić za pomocą różnych okrągły motywów, z których większość może być połączone w procesie dziania, sporadycznie wypełniania szczelin w już gotowego produktu. A następnie spróbuj użyć motywów o dowolnym kształcie, a następnie nie dla całego produktu, ale powiedzmy, dla obręczy.
Aby to zrobić, narysuj granice wypełnionego obszaru, rozłóż szczegóły i przypnij je, aby się nie poruszały, i wypełnij luki. Samo płótno może zostać odważone przez nieskomplikowany prosty wzór, taki jak siatka.
Szydełko szala: wzory i opis
Nie mniej interesujący są technicy używający wstążkowej koronki, połączonej za pomocą haka lub widelca. Szczególnie ta ostatnia opcja pozwala na tworzenie bardzo nietypowych produktów. Szal na szydełku i opis, zdjęcie podobne produkty można znaleźć w specjalistycznych publikacjach i Internecie.

Ten koronkowy szal z wzorem płatków śniegu wygląda bardzo łagodnie, zwiewnie i przywołuje najbardziej poetyckie skojarzenia.
ROZMIAR 200 * 90
Będziesz potrzebował: 800 g przędzy akrylowej (780/100 g) w 2 dodatkach; haczyk nr 2.
szal szydełkowy

Opis szydełkowych szydełkowych szydełek:
Szal składa się z szydełkowanych kwadratowych motywów wykonanych według schematu A.
Szydełkowy wzór na szydełku:

szal szydełkowy

Motywy są połączone z płótnem (Schemat B) podczas procesu dziania ostatniego rzędu "od kolumny do kolumny" (ryc. 17A). Dla takiego połączenia wystarczy provyazat nakida kolumna 1, usunąć hak z pętli roboczej uchwycić górny zawias odpowiedniej kolumny w gotowym pudełku, a następnie ponownie podnieść pętlę pracy i rozciągać przez pętlę na haku - tak zwanego „koronkowy związek”. Łącząc płótno o żądanym rozmiarze z kwadratowymi motywami, wyrównaj górną krawędź z trójkątnymi motywami połączonymi wzorcem B.
Schemat połączeń motywów:
szal szydełkowy

Związać boki szali (Schemat D) z łukami 5 Ea, mocując RLS do każdego łuku na motywach szala.
Następnie połącz każdy łuk z 5. RLS. Kontynuuj wiązanie wzoru tkankowego -1 RLS, 1 VP, kolejne rzędy na drutach w szachownicę. Po zszyciu 3 rzędów za pomocą szmatki, zawiąż "cieniowanie", w tym celu wykonaj 1 rząd z siatką filetów -1 СБН, 1ВП. Następnie ponownie połącz 3 rzędy wzoru tkankowego. Nie zapomnij o prostym zwiększeniu kąta szala. Na krawędzi szala należy włożyć bujną szczotkę o długości około 16 cm w gotowej postaci. Przywiąż przekątną jeden rząd RLS.
szal szydełkowy

Ażurowy szal szydełkowy. Model №3

Ażurowy szal był szydełkowany forma trójkątnej chusty z efektownym obramowaniem będzie doskonałym dodatkiem modowym. Trójkątny szal można nosić jako chusteczkę do nosa, piękny wzór i obręcz wyglądają jeszcze ciekawiej.
Będziesz potrzebował: 300 g szarej przędzy (100% wełny, 180 m / 50 g), haczyk 2,5.
Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

 
Opis szydełkowych szydełkowych szwów na drutach:
1. r.: Podłączyć łańcuch 12 powietrza. itd. Następnie połącz 1 łyżkę. s / 2n w początkowym powietrzu. itp. i włącz pracę.
2. r.: Podłączyć 11 powietrza. itp. (4 windy powietrza i 7 powietrza dla motywu), 1 łyżka. b / n w łuku powietrza. z poprzedniego str. Ukończ 7 powietrze. itp. i 1 łyżka. s / 2n, wykonywane w 4. powietrzu. początek poprzedniego p.
3. r.: Aby połączyć 11 powietrza. p., 1 łyżka. b / n w następnym łuku, 7 powietrza. p., 1 łyżka. b / n w następnym łuku. Następnie zakończ 7 powietrza. itp. i 1 łyżka. s / 2n w 4. powietrzu. powstanie poprzedniej rzeki.
4. r.: Podłączyć 11 powietrza. p., 1 łyżka. b / n w następnym łuku, 2 powietrze. n., 5 x [1 łyżka. s / 2n i 1 powietrze. do łuku]. Potem ułóż 1 powietrze. itp. i 1 łyżka. b / n w następnym łuku, 7 powietrza. itp. i 1 łyżka. s / 2n w 4. powietrzu. powstanie poprzedniej rzeki.
5. r.: Podłączyć 11 powietrza. p., 1 łyżka. b / n w następnym łuku, 2 powietrze. n., 6 x [1 łyżka. s / 2n i 2 powietrze. itp. w następnym powietrzu. ziemia bazy]. Po tym, dzianiny 1 łyżka. b / n w następnym łuku, 7 powietrza. itp. i 1 łyżka. s / 2n w 4. powietrzu. powstanie poprzedniej rzeki. Kontynuuj pracę zgodnie ze schematem, aż po każdej stronie trójkąta znajduje się 12 motywów z wentylatorami (73 ruble, licząc od początku pracy) lub pożądaną długością.
Na końcu nici nie tnij nici i zrób koronkową obwódkę.

system szalowy

 
Koronkowe frędzlePojawia się wokół obwodu trójkątnego szala.
1-sze koło. zacznij od 1 powietrza. itp. i 1 łyżka. b / n w jednym punkcie podstawy (wierzchołek trójkąta). Kolejna dzianina * 2 powietrze. p., 1 łyżka. c / n w tym samym punkcie bazy, co art. b / n, 4 x (11 powietrza, 1 połączenie z drugim lotem od haka, następnie 1 element b / n, 1 pół s / s, 5 elementów s / n 1 Semiwall s. / n + 1 V w. / 9 pozostałych Sport, str. 1 o. p. w 1 pozycji. s / n dziania]. połączenie nawiasach tworzy wydłużony płat. Dalej, wykonywania 1 o. s / n w tym samym artykule. s / 2n, że 1. art. s / n. 2 Sport. n., 1 łyżka s. / n w jednym punkcie podstawy. Przypisanie 3 x [4 łyżki b / n w następnym wierszu bazy] = (łącznie 12 pozycji b / n w bazie 3) i 1 element b / n w
następny rząd bazy *. Powtórz od * do * aż do następnego wierzchołka trójkąta. Tam zawiąż ten sam związek ze wzorem fantasy, powtarzając 6 razy zamiast 4 razy pętle zaznaczone w nawiasach kwadratowych. Dalej układaj wzdłuż drugiej krawędzi chusty w ten sam sposób, aż do ostatniego rzędu trójkąta.
Drugie koło, str.: Podłącz 4 powietrze. itp., 6 połówek. b / n w 5 łyżkach. с / н i 1 полуст. с / petal płatek podstawy, 4 powietrze. itp. i 1 łyżka. b / n na sam wierzchołek tego samego płatka. Kontynuuj pracę wykonując * 2 x [10 powietrza. itp. i 1 łyżka. b / n na początek następnego płata bazowego].
Następnie skojarz 10 powietrza. itp. i 1 łyżka. b / n, zamykając, zamykając tym samym kontur), ostatni płatek tego samego motywu i 1 łyżkę. b / n, który łączy powstały kontur z pierwszym płatem następnego motywu podstawy (patrz schemat). Powtórz od * do * do końca wiersza. U góry trójkąta w motywie konieczne jest wykonanie dwóch kolejnych płatków.
Trzecie koło, p.: Aby połączyć 8 powietrza. s., 3 x (3 sportowe, str. 1 o. v. 3 ust. haka] = (3 piko) 7 Sport. s. do 1 łyżki. b / N w następnym łuku zasady. Kontynuować w następujący sposób: * 7 powietrza, 3 x [3 powietrza i 1 połączenie do 3 z haka] = (3 picos), 7 powietrza i 1 element b / n następny łuk *. Powtórzyć kroki * na * aż do końca cyklu. 1 Przypisanie ostatniego elementu. b / n trwać 1 v. w / o do prac wykończeniowych poprzednie p..

system szalowy
Szal szydełkował. Numer modelu 4

Szal jest związana z niezwykle miękką przędzą z czystej wełny, a piękne motywy w kształcie gwiazd tworzą bajecznie piękną chusteczkę jak gwieździsty deszcz. Duży rozmiar szalika pozwala na drapowanie go w różnych stylach.
Rozmiar: 120 x 120 cm
Będziesz potrzebował: 300 g przędzy z Bristolu (100% wełny, 230 m / 50 g); numer haka 3.
Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

Motyw: połącz łańcuch 6 powietrza. itp. i podłączyć pierścień 1 w pierścieniu. Art. Dzianinuj według schematu w okrągłych rzędach, z każdą okrągłą serią zaczynającą się od początkowego powietrza. zgodnie ze schematem i zakończyć 1 połączenie. Art. W razie potrzeby przejdź do początku następnej serii cyklicznej, wykonując dodatkowe połączenia. Art. Powiązać 1 raz od 1 do 3 kołka p.
Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

Gęstość dziania: 1 motyw = średnica 6 cm.
Opis szali na drutach:Wykonaj 210 motywów, zaczynając od drugiego motywu, aby połączyć je zgodnie ze schematem połączenia. Art. W każdym rzędzie rozszerz chusteczkę do 1 motywu. Przez 20 r. motywy lub wolę dokończenia pracy.

Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku
Szal z dzianiny. Model №5

Link szal szydełkowy, łącząc przewiewny wzór maswerku i puszystą włóczkę o delikatnie różowym kolorze, będzie to niesamowicie lekki i ciepły produkt.
ROZMIAR 220 x 90 cm          
Będziesz potrzebował: przędzy 600 g (40% moheru, 70% akrylu, 500 mx 100 g); hak nr 2,5.

system szalowy

Opis szydełkowych szydełkowych szydełek:

Zacznij dziania szale z dolnego rogu według wzoru.
W 10. rzędzie przejdź do węzła środkowej, delikatniejszej części szala. Łączenie szal żądanej wielkości, wykończenie dziania nawet przy górnej krawędzi i związać sąsiedztwie jednego Sc i kątowych łuków ubocznych z soczysty i kolumn zgodnie ze schematem. W "pico" z 5 pętli powietrznych, dołączyć pędzel o długości około 16 cm.

system szalowy
system szalowy

Jasne szal składa się z z ażurowych kwadratów

Jasne szal składa się z z ażurowych kwadratów szydełkowane. Do robienia na drutach kwadratów można kupić włóczkę swoich ulubionych odcieni lub użyć różnych balansów, nakładając je na obudowę. Jeśli masz dużo przędzy, możesz związać piękną zasłonę lub koc na tym modelu.
Będziesz potrzebował: 700 g przędzy w różnych kolorach.

Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

Dziewiarskie szale szydełkowe:

Tie 32 kwadraty na schemacie 10 i 9 trójkątów według schematu 1a. Na środku kwadratu, koło z trójwymiarowymi elementami "popcorn" jest dziergane z nitką w innym kolorze niż główna część kwadratu. Kwadraty są połączone sznurkiem z dwóch rzędów ościeżnicy. b / n przędzy niebieskiej.
Schemat tkania ażurowego kwadratu:

Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

 Wzór dziewiarski z motywem trójkątnym:

Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

Szal-Przylądek 

Szal-Przylądek jest podłączony szydełkowane efektowny wzór przędzy w kolorze jasnozielonym. Taki dodatek uzupełni twoją garderobę interesującymi obrazami.
Materiały: 400 g jasnozielonej przędzy, haczyk nr 2,0.

Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

Opis szydełkowych szydełkowych szydełek:

Model jest realizowany zgodnie ze schematem. Rozciągnięcie płaszcza następuje ze względu na wzrost wzoru dziania z obu stron. Najpierw musisz połączyć 4 listki, potem 6, 12, 16,21, 27, 34,45 liści.

Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

 
Wzór dziewiarski do szala:
Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

Piękny ażurowy szal

Piękny szydełk z chusty na kabaretki nie tylko ogrzeje Cię w chłodne dni, ale stanie się jasnym dodatkiem do Twojego wyjątkowego wizerunku.
Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku
Materiały: przędza "Angora" (70% Angory, 30% RAS, 550m / 100g) - 300g musztardy, haczyk # 3.
Szal składa się z trzech poziomów, połączonych zgodnie ze schematem.
Dziewiarski wzór szali:

Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

 Szal - szal
Ciekawy model szalik, jako akcesorium, stworzy obraz naturalności i kobiecości.  
Rozmiar: 50x213 cm. Poziom trudności: po prostu.
 
Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku
Materiały: 300 gramów piasku, 100 gramów brązowej i szarej przędzy 130 g (100% wełny merynosowej, 70 m / 50 g); proste szprychy nr 5; numer haka 7.  
Guma.. PHI 2 przemian dwie osoby w tym samym dzianina 3 cm, brązowe, szare, piasek, brązowe, szare, 1 cm w wątku piasek 3 cm szara, brązowym, piasek, brązowo-szary gwintu.
Łukowy wzór szerokość 3 p., nić piaszczysta: dziana według schematu. Każdy wiersz zaczyna się od określonego numeru lotniczego. Zacznij od pętli, aby nawiązać połączenie, a następnie powtórz pętle rapportu, zakończ pętlą po raporcie. Powtórz 2 i 3 r. R.
Gęstość dziania, wzór łukowy: 49 p. = 50 cm.
OpisSzydełkowa robótka: podłączyć łańcuch 49 powietrza. n. + 1 powietrze. wynurzają się i łączą ze wzorem łukowym o długości 30 cm, a na koniec link 1 đ. następny. sposób: * 2 powietrza. itp., w środku łuku 1 związku. artykuł, powtórz od *. W tym rzędzie wybierz 48 sztuk za pomocą igieł do robienia na drutach i opasuj gumką 31 cm; Zawiasy zamykają się. Następnie, szydełkuj wzór łuku, zaczynając od 1 łyżki. b / n w chrome. n., 5 powietrza. p., 2 p. brak gumy, 1 łyżka. b / n w następnym. guma. Oprzeć naprzemiennie 2-krotnie przez 30 cm z łukowym wzorem i 31-centymetrową gumką, wykończoną łukiem o boku 30 cm.
Szydełkowe szydełkowe wzory:

Szydełko szala: wykresy i opis. Najlepsze pomysły dzięki zdjęciom krok po kroku

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

8 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: