Kapelusz plażowy szydełkowany. Schemat i opis

Odpoczniesz nad morzem lub oceanem i dokładnie przemyślisz swoją garderobę, starając się o niczym nie zapomnieć. Już teraz wkładamy nasze ulubione buty, ubrania, plażową tunikę do naszej walizki, którą szyły, używając naszej mistrzowskiej klasy i wielu innych niezbędnych rzeczy, ale zupełnie zapomniały o letnim kapeluszu.

Co powinienem zrobić? Nie było czasu na kupowanie czegoś takiego, rezerwacja biletów lotniczych dokonywana była z wyprzedzeniem, a zmiana czegokolwiek jest dość trudna i czy warto? Nie rozpaczaj, można jeszcze naprawić drogę spocząć na tym, by złapać motek jasnej nici bawełnianych i hakiem na drutach, ale najpierw przeczytać tę publikację ostrożnie, w którym powiemy jak związać swoją kapelusz plaży, bardzo łatwo i szybko.

Kapelusz plażowy szydełkowany

Tak, dzianiny czapka plażowa na szydełku.

Jak wspomniano powyżej, trzeba działać dobrze, lepiej niż merceryzowanej przędzy bawełnianej, która powinna być dzianiny na pół, tak aby produkt mógł prawidłowo utrzymać pożądany kształt i liczbę hak 2-2,5.

Pasuje tę rundę kapelusz na podstawie dzianie szydełkowe serwetki i powinna rozpocząć wpisując łańcuch czterech pętli powietrza, które następnie musi zostać zamknięty w ringu.

Pierwszy okrągły rząd musi być zwinięty w następujący sposób: przywiązać łańcuch trzech pętli do podnoszenia powietrza, a następnie związać jedenaście płatków za pomocą jednego szydełka.

Drugi okrągły rząd: dzianiny trzy pętle podnoszenia powietrza, a następnie trzy powietrza vyvyazat pętli Arch i połączyć je do kolumny z pojedynczym podskórnym dolnego rzędu, jak jednokolumnowy SC. Następnie, z tej samej kolumny dolnego rzędu vyvyazat innym stanowisku jednego sc i połączenia następnego łuku z trzech pętli powietrzne, które łączą się w ten sam sposób jak poprzednie. Powtórz to samo na końcu serii.

Trzeci i wszystkie kolejne wiersze powinny być wykonane zgodnie z poniższym schematem, wszystkie łuki, w których znajdują się trzy pętle powietrza.

Kapelusz szydełkowy - schemat.

Kapelusz plażowy szydełkowany

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: