Zabawki dla chłopców własnymi rękami

Sklepy dla dzieci po prostu tryskają mnóstwem zabawek i zabaw. Ale niezwykłą radość można dzielić z dzieckiem, tworząc unikalne zabawki własnymi rękami. Szczególnie dotyczy to matek psotnych i niespokojnych chłopców. W końcu chcą, aby ich synowie dorośli się inteligentni, kreatywni, zmotywowani i pewni siebie. I możesz wychować te wszystkie cechy od najmłodszych lat. I musimy zacząć od tego, że razem tworzą zabawki dla dzieci dla chłopców.

Zabawki dla chłopców własnymi rękami

Produkcja zabawki dla chłopców własnymi rękami z odpadów - to doskonałe rozwiązanie i świetny czas na wspólne spędzanie czasu. Dlaczego jest odpowiedni dla chłopców? Tak, ponieważ wszyscy kochają łzy, zginanie, klejenie, zgniatanie, łączenie się, rozluźnianie, fantazjowanie i wymyślanie bez wyjątku. A ten materiał jest bardzo łatwy i wygodny. Ponadto dzieci czerpią ogromną przyjemność z samego procesu i rezultatu. W tym samym czasie, niestandardowe myślenie, kreatywność, pewność siebie i realizacja wymyślonego rozwoju i formy.

Biorąc pod uwagę to wszystko, głupotą jest przegapić taką szansę, która daje śmieciowe materiały, z których można zrobić zabawki dla siebie dla chłopców od trzeciego roku życia. Z takiego dostępnego materiału można zrobić:

  • "Konkurencyjne" gry dla rozwoju koncentracji, zręczności i dokładności;
  • zabawki z historii dla rozwoju fantazji, mowy, myślenia i pamięci ...

W grach chłopcy mogą używać jako jednej zabawki i łączyć kilka w jedno duże.

Zabawki dla chłopców własnymi rękami

Co można zrobić z materiału odpadowego? Bardzo! Ze starych pudełek i pudełek możesz wykonać rękodzieło z tektury: lokomotywę, samochód lub dom wielopoziomowy. Z gałązki spod winogron jest doskonałe drzewo. Na plastikowej podstawce spod ciasta można formować całe miasto z plasteliny lub zagrać w bajkę. Można nawet użyć kapsuły z miłej niespodzianki. Na przykład ułóż z niej rybę, dodając ogon i płetwy wykonane z czerwonego plastiku. A stara, płaska butelka szamponu to samochód wyścigowy. To sprawia, że ​​duża dziura w środku kabiny; a sama kabina jest wycinana z innej niepotrzebnej plastikowej butelki. Za kokpitem w dwóch rzędach wykonano trzy otwory, do których wstawiono rurki koktajlowe, pełniące rolę rur wydechowych. Dalsze otwory na tylne i przednie koła są wykonane. Koła są zbierane z korka z butelek gumki i gwintowane na druciku lub drążku z uchwytu, końce drutu są zginane, a nadmiar usuwany jest przez przecinarki do drutu.

Zabawki dla chłopców własnymi rękami

Sklep z zabawkami dla chłopców zapewnia ogromny wybór zabawy. Ale nic nie zastąpi domowych zabawek. A rodzice sami widzą! To tworzenie takich zabawek osadza dziecko w kreatywności (rysowanie, wycinanie, klejenie ...). Mogą je zmieniać, uzupełniać i modyfikować, naprawiać (jeśli się łamią), łączyć je. Domowe zabawki stają się ulubionymi rzeczami wśród chłopców.

Zabawki dla chłopców własnymi rękami

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: