Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Jeśli chcesz zrobić coś bardzo interesującego i kojącego, to najlepsze zawody, zamiast beadwork, po prostu nie możesz znaleźć; bransoletki z obwodów perełkowych pomoże Ci stworzyć oszałamiającą biżuterię własnymi rękami.

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Powiedzmy od razu, że nawet początkujący będą mogli tkać bransoletki z koralików, konieczne jest wybranie tylko najbardziej schematów. Zrobiliśmy doskonały wybór, tylko dla początkujących.

Najprostsza opcja

Weź 2,5 m woskowanego cienkiego sznurka i pokrój go na trzy części. Przygotuj przycisk, który potrzebujesz do zapięcia, z sznurka wykonasz pętelkę, która w rozmiarze będzie pasować do guzika. Po pętli 1,5 cm, splot ciasny warkocz z trzech kawałków koronki. Teraz na każdym końcu, włóż duży koralik i kontynuuj tkanie tradycyjnego warkocza. Dla każdej rozluźnionej końcówki powinieneś założyć koralik i kontynuować splatanie, aż dopasujesz długość produktu. Następnie musimy ponownie splot "gołego" plecionki o długości 1,5 cm i zapiąć zapięcie na guziki. Jeśli chcesz uprościć swoją pracę, możesz zrobić to bez przycisku z pętlą, do wiązania przy użyciu "gołych" obszarów.

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Prosto i szybko


Na sznurku kuleczek o długości 1,5 metra nosić 6 koralików głównego koloru. Umieść "w ringu" przez pierwszy. Dodaj 6 kulek pośrednich i ponownie 6 podstawowych piłek. Ponownie nić "w ringu" przez pierwszą główną kulkę drugiej pętli. Kontynuuj tkanie w ten sposób, aż osiągniesz żądaną długość.

Aby założyć zamek na końcu plecionki, powinieneś założyć ostatnie 6 kulek koralików, a następnie zaczepić ucho blokady i wrócić przez ostatni koralik. Załóż kolejną piętę i przejdź przez koralik, który znajduje się naprzeciwko pierwszego. Kontynuuj splatanie bransoletki do końca. Umieść drugą część zamka w dokładnie taki sam sposób, jak pierwszy. Wkręć nić, aby przymocować ją do drewna okrągłego, z którego wychodzi koniec nici, zamocuj oba końce. Jak widać wspaniała biżuteria jest prosta i szybka w gotowości!

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

"Tkactwo monastyczne"

Na linii powinieneś naciągnąć 4 paciorki, umieszczając je na środku. Drugi koniec wątku przechodzi do czwartego okręgu. Zrób to w taki sposób, aby było skierowane w przeciwnym kierunku niż pierwsza linia. Ta technika nazywa się "counter nizanie" lub "crossing".

W następnym kroku jedna kulka jest nawleczona na jedną końcówkę linii, a na drugiej - 2 kawałki. Dwa końce linii są ponownie skrzyżowane w tym drugim zgrubieniu. W rezultacie będziesz mieć łańcuch z koralików, powtarzaj wszystkie manipulacje, aż łańcuch osiągnie długość, której potrzebujesz. Możesz powiedzieć, że masz najbardziej elementarną bransoletkę z koralików. Jednak wynik można i poprawić - rozszerzyć "tkactwo zakonne". Aby to zrobić, dwa lub więcej wierszy można łączyć za pomocą tkania "krzyża". Aby dołączyć do następnego rzędu, musisz utkać 3 perełki na jednym końcu podczas tkania końcowego łącza dolnego rzędu, drugi koniec musi pozostać wolny. Musi zostać przekazany do trzeciej kulki i zaciśnięty.

Aby połączyć drugi rząd z pierwszym, musisz wykonać następujące czynności podczas tkania każdego linku. Umieść 2 paciorki na górze i jedną na dolnej nici. Górny koniec jest wkręcany w dolny kruglyashok, aby zamknąć ogniwo łańcucha, a następnie - w bocznym dolnym rzędzie. Następnie tnij jak dolny rząd.

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Zygzak

String 3 koraliki na żyłce. W pierwszej parze naciągnij końcówkę i dokręć powstałe ogniwo w łańcuchu. Następnie musisz przeciągnąć kolejną parę koralików. Teraz koniec linii przechodzi przez ostatni koralik poprzedniego łącza i pierwszy następny. Obracaj "zygzakiem", aż bransoletka z koralików dla początkujących nie osiągnie pożądanej długości. Ten produkt można pomalować na jeden kolor, ale można również użyć materiału wielobarwnego. Dzięki temu możesz uzyskać płynne lub kontrastowe przejście kolorów, możesz zmieniać linki materiału o różnych rozmiarach. Posiadając tylko jedną technikę "zygzakiem" możesz stworzyć niezwykle różnorodną biżuterię.

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskieZroszony bransoletka z koralikami

Do wykonania dekoracji konieczne będzie przygotowanie wielożyłowego drutu, do pracy potrzebny będzie cienki drut. Należy pamiętać, że długość drutu nie powinna przekraczać 1,5 m, w przeciwnym razie może się łatwo zaplątać.

Podziel drut roboczy na dwie części, po 40 cm każda. Jedna z części jest ciasna, ale delikatnie owinięta wokół środkowej części drutu bazowego. Na krótkim kawałku cienkiego drutu założyć koralik i owinąć go wokół długiego końca, w ten sposób mocując duży zgrubienie do podstawy. Należy zauważyć, że w tym artykule można zrobić bez bransoletek ze schematów koralików, puszczając swoją wyobraźnię - sznurkowe koraliki i duże koraliki, drut pleciony i je. Okresowo nakładaj małe kulki, cyrkonie i ponownie wracaj przez duży koralik. Wszystkie te same manipulacje należy wykonać z drugim odcinkiem drutu.

Następnie włóż drugi duży koralik i przymocuj do niego małe okrągłe kubki. Podstawa za każdym razem powinna być skręcona między dużymi perełkami zwartą spiralą.

Ten produkt może być wykonany w jednym rzędzie lub kilku. Aby utworzyć drugi rząd, musisz pracować "iść" w przeciwnym kierunku, dołączając nowy rząd do gotowej dekoracji. Kiedy szerokość i długość pracy Cię zadowoli, musisz zapiąć klamrę i ukryć resztę działających "nitek" w najbliższym zgrubieniu.

Bransoletka z koralików - zdjęcie:

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Zroszony bransoletka z nazwą

Przede wszystkim, aby wykonać taką oryginalną dekorację, będziesz musiał narysować Schemat tkania bransoletki z koralików na papierze. Jest to konieczne, aby wyraźnie zidentyfikować te zwoje, które zostaną złożone na litery. Zwróć uwagę, że ta biżuteria powinna być dość szeroka - tylko w tym przypadku nazwa będzie normalnie czytana.

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Zwróć uwagę, że schemat musi mieć co najmniej 9 wierszy i musi to być liczba nieparzysta. Jako najprostszy przykład, możesz wziąć kartkę papieru i pomalować komórki, gdy ornament się pojawi.

Wpisz nieparzystą liczbę obleńców na wątku roboczym, na przykład 9 sztuk. Następnie od dołu do góry od 9. wejdź na 7. i wybierz 10.. Następnie wprowadź na dole w 5 na 10 i na 11. Od 11 do 3 i 12 z kolei od 12 do 1 i zrób 13. Więc okazało się, że już dwa rzędy, powtórz splot w odwrotnej kolejności.

Po około 3 cm można już zacząć tworzyć litery, wstawiając koraliki o pożądanym odcieniu zgodnie z opracowanym wcześniej schematem. Po przygotowaniu nazwy musisz sprawdzić, co się stało i, jeśli pożądany rozmiar nie zostanie osiągnięty, dodać obraz tła. Następnie prace powinny być utkane w kółko lub uzupełnione klamrą (można użyć wstążki).

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Jak zrobić koralikowaną bransoletkę z koralików

Ci, których nie można już nazwać nowymi, myślą o tym, jak tkać bransoletkę z koralików, ale bardziej skomplikowane. Oferujemy państwu uwagę na bransoletkę z klasy mistrzowskiej koralików.

Weź wędkę o długości, która będzie wygodna do pracy, dodaj do niej 4 szt. Złotych koralików 8/0, które staną się podstawą naszej bransoletki. Teraz dodaj parę koralików 11/0 (czarny i złoty), czarny kryształ 4 mm i kilka 11/0. Masz zestaw do czarnej spirali.

Prawy koniec linii jest przewleczony przez podstawę, dodaj jeszcze parę 11/0, czerwony kryształ i jeszcze 2 11/0. Masz zestaw dla czerwonej spirali.

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Prawy koniec nici jest przewleczony przez spiralną podstawę i kontynuować dodawanie nowej serii spiralnej czerni. Aby to zrobić, dodaj jedno 8/0, a następnie dołącz do niego zestaw dla czarnej spirali.

Teraz weź prawy koniec nici i przewlecz ją przez drugą stopkę z lewej strony, rozciągając się przez kolejne 3 stopki (w tym 8/0 dodane w poprzednim kroku). Dzięki tej manipulacji przesuniesz splot na bok i utworzysz spiralny warkocz bransoletki.

Teraz dodaj zestaw dla czerwonej spirali. Zauważ, że nigdy nie musisz dodawać kulki do czerwonego koloru. Przeprowadź prawą końcówkę przez 4 części podstawy (nie dotykaj najbardziej ekstremalnych). Tym razem umieść czerwony kryształ obok pierwszego czerwonego kryształu. Powtórz poprzednie dwa kroki (czarne i czerwone obroty) wymaganą liczbę razy, aż pakiet osiągnie pożądany rozmiar.

Aby dokończyć wytwarzanie uprzęży, wpisz 7 sztuk 11/0 i przeprowadź przez 2 podstawy kuleczek. Dodaj 1 szt. 11/0, czarny kryształ i jeszcze jeden 11/0. Powinny być przekazywane przez najbardziej ekstremalną bazę koralików. Wykonaj tę czynność z drugiego końca - to sprawi, że wygląd twojego produktu będzie o wiele bardziej zgrabny. Dodaj klamry zakupu.

Jeśli nie rozumiesz żadnych kroków, pamiętaj, aby znaleźć plecione bransoletki z koralików wideo, na wideo wszystko będzie bardzo oczywiste.

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Bądź pewny, aby zrobić bransoletkę i proste kolczyki z koralików i kryształów Swarovskiego, krok po kroku, mistrzowska klasa jest na naszej stronie internetowej.

Tkana bransoletka z koralików i guzików

Jeśli zdecydujesz się zrobić bransoletka z koralików własnymi rękami, pamiętaj, aby dodać ją za pomocą przycisków, tak jak w naszej klasie mistrzowskiej - okaże się niezwykle oryginalna i nietypowa!

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Zużycie przędzy 35 szt kulki cylindryczny panienko gwintowany przez pierwszy, a następnie umieścić kolejne 10 kulek, przechodzą przez otwór 10 mm przycisków perłowych nanizhite kolejne 3 części kulek i przechodzą przez otwór w drugiej przycisków (na nich do wytwarzania artefaktów potrzeba do 36 sztuk ), a następnie przez kolejne dziesięć kulek nanizhite i nić z drugiego cylindrycznego zgrubienia. Dodać resztę materiałów, aż dojdziesz do końca cylindrycznego niskie.

Od 30 szt. koraliki, noszone na nitce, wykonaj pętelkę, nawlecz nić na przeciwległym końcu produktu. Naplec 5 koralików, nawlecz guzik, ponownie nawiń 5 kulek i ponownie nawlecz dziurkę na guzik do drugiego otworu, nawet sznurka 5 rund, przewlecz pierwszy cylindryczny koralik i przymocuj go.

Bransoletki z koralików: zdjęcia, pomysły i lekcje mistrzowskie

Teraz już wiesz bransoletki z koralików, jak tkać, więc jak najszybciej zdobądź wysokiej jakości materiały i sam zacznij tworzyć biżuterię.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

28 − = 26

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: