Polardan neşeli bir kedi. Adım adım fotoğraflarla ana sınıf

Bu ana sınıfta size ayrıntılı bir şekilde gösterip anlatıyoruz, Bir kedi kendi elleriyle dikmek nasıl. Her nasılsa biz zaten kendi kürk foklarını, oyuncak gelin tarlalarını kendi elleriyle dikmiştik ama kedinin bu temsilcisi önceki kediler gibi olmayacak. Kabarık ve yumuşak olacak.

Böyle iç oyuncaklar, özellikle fleece, bir yatak odası, bir kreş için bir yastık, dekor olarak kullanılabilir, onlar her zaman diğerleri arasında kazanırlar. Belki de, bu durumda, "kabarıklıkları" etkiler, sıkmak istiyorum, inme ve böyle bir oyuncağı kendime bırakıyorum.

Polardan neşeli bir kedi. Adım adım fotoğraflarla ana sınıf

İşimiz çok zor olmayacak, ama yine de herhangi bir bebeğin yaratılmasında olduğu gibi çok çalışmak zorundayız. İş için aşağıdaki malzemeleri hazırlayacağız:

Polar beyaz,

Pembe renk hissettim,

Dolgu (sintepon, holofayber, silikon),

Kumaştan tonlara kadar olan iplikler,

Mulino siyah

Mulina pembesi,

Şerit ince,

Desen.

Bir oyuncak yaratmaya başlarız. Kotik ana sınıfı O başlar. Bunun için bir modelimiz var. Her bölümde yazılır, kaç tane öğeye ihtiyacımız olduğuna dikkat çekilir. Bu çizimi bir A4 kağıda yazdırın. Bir yazıcı eviniz yoksa, bu ayrıntıları kağıdın üzerine ekran görüntüsünden yeniden çizebilir, üzerine bir sayfa yerleştirebilir ve deseni çevirmek için hafif kalem hareketleriyle basabilirsiniz, basmadan aşırıya kaçmayın.

Polar dan mutlu kedi

Kontura göre tüm detayları çok dikkatli bir şekilde keseriz, şimdi bir şey yapmaya gerek yok.

Polar dan mutlu kedi

Hangi kumaşın yerleştirilmesi gerektiği ile ilgili ayrıntıları dağıtacağız. Pembe keçede bir emzik, çizgili ve kulak üçgenleri olacak. Beyaz polardan kuyruğu, kulakları, gövdeyi ve kafasını kestik.

Polar dan mutlu kedi

Biz şu miktarda, aşağıdaki miktarlarda hazırladık: kulak üçgenleri - iki parça, kalp - iki detay: bir emzik ve vücutta bir yama.

Polar dan mutlu kedi

Vücut için yapağıyı hazırla. Onu iki katmana ekleyelim. Kıyafette genellikle ön tarafı göremezsiniz, ancak eğer kumaşın üzerinde ön tarafı görürseniz, içeri doğru katlayın.

Polar dan mutlu kedi

Skolom dikiş iğneleri ile kumaş üzerinde desenleri detaylandırır.

Polar dan mutlu kedi

Her detayı kontur üzerinde basit bir kalemle çemberliyoruz, bunu çok yapmıyoruz, çünkü bir hata durumunda keçenin yıkanması zor olacak. Kağıt desenlerini çıkarırız ve parçaları yeniden pimlerle yonturuz, böylece çalışırken, parçalar hareket etmez.

Polar dan mutlu kedi

Ayrıntıları kesmeden hemen her bir hattı bir makine hattı ile dikeceğiz. Parçaları çevirmek ve doldurmak için sıkışmamış büyük bir delik bırakalım. Vücutta altta, kulaklarda da altta olacak ve başımızda kendimiz için daha uygun bir taraf seçeceğiz.

Polar dan mutlu kedi

Şimdi ayrıntıları keserek, kenarlar boyunca büyük tahsisler bırakmıyoruz, yaklaşık beş ila altı milimetre.

Polar dan mutlu kedi

Her bir parçayı bir çubuk veya başka bir uygun aletle döndürüyoruz.

Polar dan mutlu kedi

Tüm detaylar açık ve iyi yayıldı. Doldurma için hazırlandı.

Polar dan mutlu kedi

Oyuncak için hologofayber veya silikon, sintepon - dolgu maddesi hazırlayın.

Polar dan mutlu kedi

Her detayı doldururuz. Çok sıkı yapmayın çünkü oyuncak “canlı” görünmeyecektir. Doldurup doldurmamanız için biraz daha bırakmanız daha iyi olur ve gelecekte sadece içeriye dağıtarak sallayın.

Polar dan mutlu kedi

El dikişleriyle çevirmek ve doldurmak için tüm kablolu olmayan yerleri dikin.

Polar dan mutlu kedi

Pembe keçe dikiş iğneleri üçgen yardımıyla kulaklara takın. Bir polar kedi keskin sivri kulaklara sahip olacağız. Sonunda çok komik olacak.

Polar dan mutlu kedi

Bu detayları iki renkte bir el dikişi ve bir dizi pembe gül yardımıyla dikiyoruz.

Polar dan mutlu kedi

Kedinin gövdesindeki bir yama, birkaç dikişle dikilir, resimde gördüğünüz gibi, yamanın taklitini yaparız.

Polar dan mutlu kedi

Kuyruğun tepesinin ortasına el dikişleri ile dikin, hareket etmediği ve kaybolmadığı kadar sıkı bir şekilde yaparız. Kuyruk, daha önce anladığınız gibi, yukarı doğru kıvrılacaktır.

Polar dan mutlu kedi

Şimdi dikiş prikolunun pimleri ile ve kulakları sabitlemek için bir yer deneyeceğiz. Bu şekilde yaklaşık olarak.

Polar dan mutlu kedi

Ve onları el dikişleriyle de bu yere dik. Emzik ayrıca bir mulina el dikiş ipliği ile kedi namlu üzerinde dikmek.

Polar dan mutlu kedi

Sonra mulina'nın siyah parçasını da iki parçaya ayırırız ve ağzın, kaşın, gözlerin ve kedinin antenlerini işlemeye alırız. Resimde nasıl bulunduklarını görün. Böyle bir şey göstermeye çalışıyoruz.

Polar dan mutlu kedi

Başımızı vücuda dik, ön bacaklarda duran bir mühürün ortaya çıkmasını sağla. Kendi elleriyle polar kedi tamamlandı - hazır! Böyle bir oyuncak bir arkadaşa veya yakın bir kişiye harika bir hediye olacaktır. Aynı zamanda bir arabada süspansiyon olarak kullanılabilir veya arkadan bir şerit takılabilir ve bir emme kabını ucuna tutturulabilir. Sonra böyle saçma bir hayvan herhangi bir yere eklenebilir. Ve genel olarak hayal gücünüz memnuniyetle karşılanır, nasıl sunulursanız olun - kesinlikle şaşırtıcı derecede komik ve güzel olacaktır.

Bir dahaki sefere kadar! Bir dahaki sefere ne dikeceğiz?

Polar dan mutlu kedi

Polar dan mutlu kedi

Polar dan mutlu kedi

Yazar: arivederchy

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: