Eski çocuk külotlu çoraplarından tozluk. Ana sınıfı

Ebeveynlerinin büyük sevinçlerine - bebekler çok çabuk büyüyorlar, ve son zamanlarda pantolon satın aldık kısa, ve sezonun bitiminde dikilmiş yazlık elbise yakın. İç çamaşırı ve külotlu çoraplardan bahsetmemek için, oldukça sık ve çok fazla satın almaları gerekiyor.

Bu sorunu çözmeyi ve küçük külotlu çorapları bebeğinizi kesinlikle memnun edecek ve gardırobuna kişilik katacak şık ve şık Leggens'e dönüştürmenizi öneririz.

İlk bakışta sizden uzaklaşıyormuş gibi görünse de, fotoğraftan lezzetli çörekler, bol bol zaman ve enerji tarifleri. Her şeyi otuzdan kırk dakikaya inanın ve yeni şey hazır olacak.

Ve böylece, çocuk külotlu çorap değiştirme - ana sınıf.

Gerekli materyaller ve araçlar:

- eski çocuk tayt;

- keskin makas;

- dikiş makinesi

İşin tanımı.

1.Başlamak için bebeğinizin küçük olduğu ve topuk kısmının üst noktasındaki bacakların her biri boyunca parmak ucunu dikkatlice keseceği taytlarını alacağız.

Eski çocuk külotlu çorap tayt

2. Daha sonra, kesilen parçalarda, çorapların ve topuğun yoğunlaşmış kısmını keseceğiz, sonuç olarak, tozluklarımızın temini için kullanacağımız eşit bir bölüm alacağız.

3. Kesim çizgisini tam olarak ikiye eşit iki parçaya kesin ve dikiş makinesinde bir tarafa bir dikiş - "zikzak", zıt renkte bir iplik ile işleyin. Ayrıca tozlukların kenarlarını da işliyoruz. Bir dikiş makineniz yoksa, tüm kenarları bir dikiş dikişi ile manuel olarak dikebilirsiniz veya bir tığ işi olmadan bir satırlık yazı etrafına ince bir kroşe bağlayabilirsiniz.

Eski çocuk külotlu çorap tayt

*

Eski çocuk külotlu çorap tayt

4. Daha sonra, imal edilen çitler tozların tabanına dikerek, birer birer uygulayarak, ürünü uzatarak dikeriz. İşte yeni şıklığımız eski külotlu çorap tozluk ve hazır

Eski çocuk külotlu çorap tayt

Buna ek olarak, bu leggens parlak düğmeler, boncuklar, boncuklar ya da genellikle kurdeleler ile nakış için kullanılan ince saten kurdele, yapılmış küçük yaylar ile dekore edilebilir.

Eski çocuk külotlu çorap tayt

Damızlık olmadan da yapabilirsiniz ve işlenmiş dalgalı kenar ile sadece kesilmiş külotlu çorap bırakın.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 69 = 73

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: