Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Všichni se zajímají o to, jak to udělat. řemesla pro den svatého Valentýna, protože dokonce i první žákovští si nyní rádi vzájemně dávají červené srdce valentýnského srdce, čímž demonstrují vzájemné sympatie. Samozřejmě, nejen valentinky mohou být vyrobeny s vlastními rukama a naše sbírka mistrovských tříd s krok za krokem fotografie vám to ukáže.

Řemesla pro den svatého Valentýna z papíru

Papírové řemesla pro den svatého Valentýna jsou nesmírně populární, protože tento materiál je velmi běžný a levný. Rychle si prohlédněte naše originální nápady pro slavnostní řemesla!

Den 3D valentin

Samozřejmě nemůžete tuto dovolenou dělat bez pohlednice, která bude doprovázena darem. Navrhujeme věnovat pozornost fotografické koláži níže - není to, neobvykle originální 3D valentine? A to se děje velmi rychle a jednoduše - za pouhých 20 minut!

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Navrhovaná šablona je vytištěna na barevném papíru barvy, kterou potřebujete. Proveďte řezy (a pouze na vybraných řádcích tučně). Vytvořte záhyby a ohněte list. Pokuste se pomalu ohýbat list (nemusí nutně připojovat obrobek s lepicí páskou k stolu, to bylo provedeno pouze pro pohodlí snímání). Valentine úplně a hladce.

Chcete-li, aby pohlednice byla hustší, je třeba vložit papír na zadní stranu papíru a přeložit ji na polovinu.

A samozřejmě nezapomeňte na velkolepý dar. Můžete vložit 3D valentinu do obálky a naplnit ji malým množstvím konfety - doručení bude zcela originální.

Určitě dělat a milující myši z papíru do dne svatého Valentýna - to je neobvykle pěkný "pán", který může vytvořit romantickou náladu.

Květinové srdce

Zdá se, že níže uvedená pozornost nabízí fotografie zhotovení jednoduché pohlednice s hezkou květinou. Ale podívejte se pozorně - každý červený okvětní lístek - to je srdce! Rychle začněte vytvářet krásnou a romantickou pohlednici v brnění.

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Složte polovinu červeného nebo růžového páskového pásku. Konce tohoto pásu by měly být zkrouceny jakýmkoliv předmětem vhodného průměru, například rukojeti. Měli byste dostat 4 taková srdce, lepit je dohromady.

Jak uprostřed květiny použijte roli vyrobenou z lilie quilining pásky, fixujte špičku kotouče lepidlem tak, aby se nerozpustil. Rollovou pastu uprostřed květiny.

Z lilacího papíru vyřízněte kus papíru, sklopte jej na polovinu, vystřihněte postavy a nakrájejte je přes okraj. Jako stopka použijte papírový proužek stejné barvy.

Teď vše, co musíte udělat, je držet všechny prvky na základně pro pohlednici a můžete psát uvnitř slova lásky!

Košík v origami technice

Existuje mnoho technik pro práci s papírem, ale možná nejvíce autentické lze nazvat origami. Následující detailní fotografie budou ilustrovat proces vytvoření nádherného dárkového koše origami. Sledujte fotografické pokyny a jistě uspějete!

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Takže, vezměte čtverec list papíru, ohněte diagonály, otočte a ohněte střední čáry stran. Sklopte dovnitř ohybovou čáru podél úhlopříček, v důsledku toho budete mít čtvercový tvar se spodním otvorem. Do středu ohneme boční rohy a střední ohybová čára by měla být zarovnána s čárou řezu.

Výsledná "kapsa" otevřete prsty, vyrovnejte ji a vyrovnejte středové čáry. Výsledný ostrý úhel se musí ohýbat před průhybem rohů před ohýbáním. Potřebujete to skrýt pod tímto přechodem. Obraťte se a provádějte podobné operace na druhé straně. Sklopte polovinu výsledného obrobku - ohnutý roh by měl být uvnitř.

Boční linie řezů se ohýbají na střední čáru a lepidlo se pomocí lepidla. Položte koš na stůl a vyrovnejte spodní část. Pokud si přejete, můžete lemovat boční poutky, abyste získali pero. Připravený koš může být zdoben přídavným dekorem, například luky nebo květiny.

Růže Origami

Dejte své polovině velkolepé kytice růží! Mimochodem, papír je také užitečný pro tento dárek, protože níže očekáváte krok za krokem fotografie zhotovení kytice růží v origami technice. Fotografie vás naučí, jak udělat nejvíce reálné květiny - s stopkami a listy. Barva papíru vybírá všechny, protože růže mohou být nejen růžové.

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Dárková krabička na Den svatého Valentýna je velmi snadná - nezapomeňte realizovat pokyny a doporučení mistrů.

Řemesla od srdce až po Valentýna

Srdce je hlavním symbolem blížícího se svátku, a proto doporučujeme, abyste svůj život udělali romantičtější pomocí našich "vydatných" mistrovských kurzů.

Pohlednice se spirály srdce

Pomocí navržených fotografických instrukcí umístěných dole nakrájíme ve spirále dvě identické polotovary. Nejvíce miniaturní srdce lepidlo dohromady.

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Vezměte si list designové kartonové červené, přeměňte ji na základnu pro pohlednici správné velikosti. K základně přilepte velké srdce, ujistěte se, že jsou ve stejné vzdálenosti od záhybu. Nyní zůstane jen zapisovat do teplého přání, dobře, a když váš milenec otevírá takovou pohlednici, spirála, protahující, bude vypadat velmi hezky.

Udělejte a vytvořte takový umělecký návrh na Valentýna - srdce z plsti.

Dekorace na zeď

Vinné zátky jsou docela neobvyklým materiálem, ale s jeho pomocí můžete vytvořit obrázek pro všechny milovníky. Stačí se podívat na fotku níže a okamžitě pochopíte, co musíte udělat.

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Nejprve se rozhodněte, jaké barvy budou budoucí srdící panely namalovány, a v závislosti na počtu odstínů rozdělte víčka na "hromady". V horní části víčka aplikujte požadovaný odstín pomocí houby nebo houbičky. Počkejte, až kork uschne.

Připravte základ pro panel - procházejte podél desky malým zrným nasdach, opejte matným akrylovým lakem. Po vysušení vložte vinylové nálepky - toto může být fráze nebo jméno. No, teď zůstává jen "položit" horké zátky na horké lepidlo, které je umístí do podoby srdce.

A tady je další zajímavý nápad! Srdce (proces jejich výroby je popsán s pomocí níže uvedených fotografií) jsou objemné a velmi roztomilé.

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Šité a valentinské sáčky s vlastními rukama na Den svatého Valentýna, tento voňavý dárek jistě potěší vaši polovinu.

Řemesla od korálků po Valentýna

Vynikajícím darem pro všechny milovníky dne bude korálkovité "zpracování" - strom ve formě srdce. Je třeba poznamenat, že pro větve stromu budou použity korálky dvou různých odstínů, které symbolizují začátek samce a ženy. Takový strom je docela snadný, dokonce i začátečník, při pohledu na krok za krokem, umístěný níže, bude schopen provést takové ručně vyrobené mistrovské dílo docela rychle.

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Za prvé, tenký drát musí být rozřezán na malé kousky, v každém segmentu "kravata" 7 korálků smyček, ale mějte na paměti, že smyčky by měly být umístěny ve stejné vzdálenosti. Pak segment otočte tak, aby výsledkem byla větvička. Pro bujný strom budete muset vytvořit 25 větví jedné barvy a 25 pro druhé.

Malé větvičky se otáčejí do velké (jedna velká by měla jít o 5 malých). Základna prvku musí být zabalena do řetízku muliny, která se podle odstínu shoduje s perličkami. Určitě najdete tipy, které se obejít bez nevzhledných uzlů: špičky nitě na začátku navíjecí zatáčky dolů a stiskem prstu, zakládání vinutí, čímž prihvatyvaya a špička závitu. Na samém konci jednoduše přidržte nit mezi vodiči.

Vytvořte poloviny stromu z výsledných prvků. Vezměte drát většího průměru a upevněte 5 větví stejné barvy. Omotávejte nitě muliny a zakřivte ji tak, abyste získali požadovaný tvar (připomínáme vám, že na konci práce by korálek měl mít stylizovanou podobu srdce). Stejně tak do druhé poloviny stromu. Připojte spodní části kufrů a otočte je.

Jako stojan můžete použít širokou škálu položek, nejčastější možností je hrnec, do něhož je vložen hlaveň a nalije se některý fixační roztok. Hrnec může být zdoben například pomocí flitrů.

Řemesla pro Valentýna vlastním rukama

Samozřejmě, nemůžeme ignorovat výrobu dárkových krabiček.

Krabička-mrkev je mimořádně originální a exkluzivní, aby bylo dosaženo, budete potřebovat oranžovou lepenku, stejně jako zelenou plsť - na vrcholy. Mezi krok za krokem fotografie výroby níže najdete šablonu pro řezání a lepení "kořenu", také otevřete všechna tajemství takového kartonového zázraku.

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Ručně vyrobená z plsti na Valentýna vypadá extrémně atraktivní - ve skutečnosti jde o krabici ve tvaru srdce. Fotografická koláž níže ukazuje všechny fáze transformace této měkké tkaniny na vynikající "master"!

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Řemesla pro den svatého Valentýna pro děti

Děti se také opravdu chtějí zúčastnit dovolené, protože některé z nich již dávno vytvořily sympatie. Proč by chlapec neudělal Valentinovu kartu spolužákovi, s kým je tak zábavné hrát si společně? Proč se dívka v dnešní době nechystá?


Přátelský náramek

Taková kytice, tkaná z nití, bude krásným dětským řemeslem na Valentýna. Komentované fotky níže vysvětlit svému dítěti, jak přesně kroutit struny nit, povede k náramku. Ale ne jednoduché - vidíte na něm obrázek červených srdcí na modrém pozadí.

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Sváteční účes

V předvečer svátku jistě naučí splétat vlasy a dcera vám poděkují, protože tato instalace bude velmi podobné účesy princezny a kůru přidejte copánky, které jsou tkané do tvaru srdce. Taková "řemesla" pro fotografie svatého Valentýna jsou umístěna níže.

Řemesla pro den svatého Valentýna: nejlepší nápady a mistrovské kurzy s fotografií

Samozřejmě, že pro výrobu slavnostní domácí můžete použít jiné materiály, například velmi populární lze volat řemesla z testu na Valentýna. Vytvořte, fantazírujte a překvapte svého kamaráda ručně vytvořenými talenty!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: