Kufel do piwa ze słodyczami. Klasa mistrzowska

Sporządzanie niezwykłych prezentów własnymi rękami dla mężczyzn nie jest łatwym zadaniem, ale jest wykonalne. W tym artykule chcemy zaprosić Was do spróbowania z nami niezwykłego kufla słodyczy, który z pewnością ucieszy każdego człowieka, ponieważ nigdy nie otrzymał takiego prezentu.

Oczywiście, wielu ludzi nie odmówi przyjęcia prawdziwego kieliszka dobrego, czeskiego piwa w prezencie, ale musisz udać się daleko do Pragi, aby dowiedzieć się więcej na temat piwa i piwa, w tym na stronie: http: // pragagid. ru /, ale wciąż są tacy, którzy chętnie zjedzą słodycze i cukierki czekoladowe, tak że prezent prezentowy jak pamiątka po prostu nie stracisz.

Tak więc, abyśmy mogli dostać kufel słodyczy będziesz potrzebować:

- tektura falista w kolorze brązowym;

- małe czekoladki;

- kawałek izolacji z folią;

- klej;

- drut;

- ozdobny warkocz;

- sztuczna wełna.

Kufel słodyczy - wytwarzanie etapami.

Krok pierwszy. Z grzałki z folią wykonujemy cylinder w kształcie kubka, wycinamy również spód i kleimy go.

Krok drugi. Na wierzchu udekoruj podstawę kubka papierem falistym w kolorze brązowym, z niego formujemy uchwyt kubka, w środku którego wstawiamy kawałek elastycznego drutu. Poradź uchwyt do kubka i udekoruj go dekoracyjnym złotym warkoczem.

Krok trzeci. Wklejamy okrągłe zewnętrzne ściany wykonanego szkła z tymi samymi małymi czekoladkami i dekorujemy je złotym warkoczem.

Kufel do piwa ze słodyczami

Krok czwarty. Końcowy dotyk, napełnij kufel sztuczną wata, która symuluje pianę piwną.

Kufel do piwa ze słodyczami

Nasz kufel słodyczy jest gotowy!

Ponadto, jako prezent, człowiek może zrobić oryginalny prezent w postaci maszyny do cukierków czekoladowych, klasy mistrzowskiej, którą znajdziesz na tej stronie.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

83 − = 75

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: