Topiary Yılbaşı Gecesi: Fotoğraflı en iyi usta sınıfları

fabrikasyon Topiary Yılbaşı Gecesi Mükemmel bir şenlikli dekorasyon olacak ve evinizin, ofis, kafe ve diğer mekanların dekorunu tamamlayacak. Çok güzel olduğu gerçeğine ek olarak, aynı zamanda semboliktir, çünkü topiary ev, iyi şanslar, refah ve refah getiren bir masal ağacıdır.

Nasıl yapılır güzel topiary Yeni yıl el ile Bir evi, apartmanı ya da sıradışı bir armağan olarak dekore etmek için, size bu makalede daha sonra anlatacağız.

Yani, Yılbaşı topiarii kendi elleriyle - sizin için ustalık sınıfları.

Topiary Yılbaşı arifesinde elleriyle yılbaşı ağacı oyuncaklarından hızla

Topiary Yılbaşı

Yeni Yıl tatilleri için böyle bir mutluluk ağacı yapmak oldukça kolay, basit ve en önemlisi, yaklaşık kırk altı dakika ve orijinal dekor dekorasyona hazır.

İş için ihtiyacımız var:

- Aynı boyut ve renk hakkında Noel oyuncaklar;

- parlak Noel ağacı tinsel;

- altın boya ile boyanmış çam kozalakları;

- küçük dekoratif hediyeler;

- küçük meyveleri olan yapay dallar;

- kırmızı renkli ipek kumaş;

- sarı tonlu bir saten kurdele, bir buçuk ila iki santimetre genişliğinde;

- folyo veya gıda filminden karton bazlı;

- tutkal;

- çift ​​taraflı yapışkan bant;

- tahta kürdanlar;

- çiçek kompozisyonları oluşturmak için floristik köpük;

- plastik saksı.

KKendi elleriyle Yeni Yıl Topiary nasıl yapılır Noel ağacı oyuncakları - adım adım talimatlar.

Ilk adım. Tencere ile başlayacağız, kumaş yardımı ile onu dekore etmeliyiz, bunun için tüm duvarları çift taraflı yapışkan bantla dışarıdan yapıştırılır. Bundan sonra, kare şeklindeki kırmızı ipek kumaştan kesip yaydık, ortasına bir çömlek koyun ve kenarları konteynerin iç tarafına sıkıştırarak ipek içine sarın. Scotch sayesinde dekor güvenilir bir şekilde duruyor ve gitmiyor.

Topiary Yılbaşı

Ikinci adım. Daha sonra, çiçek köpüğü alıp, ihtiyacımız olan şeklin bir detayını kurutup keserek, saksıya sıkıca girip onu iyi tutar.

Topiary Yılbaşı

Üçüncü adım. Biz mutluluk ağacın gövdesine imalatı dönüp, işte folyo veya film dışında boş bir karton desteğine ihtiyaçları, hatta sıralar halinde o yuvarlak tur sarma, saten kurdele ile süsleyin. Bandın kenarları yapıştırıcı ile sabitlenir ve elde edilen namluyu köpüğün ortasına yerleştirir, bu da hemen yoğun bir Noel ağacı, parlak tinsel tabakası ile kapatılır.

Topiary Yılbaşı

Dördüncü adım. Daha sonra, ikinci nilüfer parçasını alın ve yaklaşık sekiz ila on santimetre kadar kenarları olan bir küpe benzer bir ayrıntıyı kesin. Bu iş parçasını namlu üzerine sıkıca bastırın.

Topiary Yılbaşı

Beşinci adım. Şimdi güzel bir taç bizim sıradışı ağacını oluşturmak için gereken, biz Noel süslemeleri oluşmalıdır, ama bir kürdan üzerinde "oturup" Her topu, bir yumru, hediye, vb ile başlamak ve iyi tutulmasını, bunu düzeltmek hepsi bu bir damla tutkal.

Altıncı adım. Küreyi köpüğün içine koyduk, taç yüzeyini mümkün olduğunca doldurarak küresel bir şekil verdik.

İş bitti, Yeni Yıl mutluluğu ağacı hazır!

Topiary Yeni yıl el peçete ve ceviz

Topiary Yılbaşı

Bu mutluluk ağacının kendine özgü özelliği, sadece cevizlerinin değil, aynı zamanda bir kez de yeşil bir zarfla kurumuş olan ve dekorasyona özgünlük kazandıran fındıklardan oluşmasıdır. Böyle güzelliği nasıl yapacağız, aşağıda bunun hakkında konuşacağız.

Başlangıç ​​olarak, aşağıdaki materyalleri ve araçları iş için seçiyoruz:

- kuru ciltte ceviz;

- uygun tahta çubuk;

- eski gazeteler;

- plastik saksı;

- çekici;

- kağıt peçete veya oluklu kağıt;

- alçı bina;

- akrilik kahverengi, yeşil ve altın renkleri;

- kurutulmuş çiçekler;

- kurutulmuş tomurcuklar

- yapıştırıcı tabancası;

- makas;

- bıçak;

- güçlü dişler.

İşin tanımı.

1. Ağaç kronunun tabanının oluşumuyla başlayalım. Bunun için eski istenmeyen gazeteleri alıyoruz ve bir top oluşturmak için dikkatlice çırpıyoruz. Ardından, bu kağıt topu istenilen şekilde tutmak için, güçlü ipliklerle veya bantla sarın. Ondan sonra üssü yeşil boya ile boyadık.

Topiary Yılbaşı

Keskin bir bıçakla 2. kağıt küçük bir top, ama derin bir delik yap ve bu amaçlar da birlikte veya ahşap kalem bağlanmış (uzun) geleneksel atıştırmalık şiş, kullanılabilir için, içine tahta bir sopa-gövdeyi yerleştirin. Çubuk fıçısının sıkıca tutulduğundan emin olmak için, tabancadan sıcak yapıştırıcıyı deliğe dökün.

3. Gövdeyi, bir sopayla sıkıca sararak, yapıştırıcı damlacıklarıyla sabitleyin.

Topiary Yılbaşı

4. Çayı kenara kadar kenara bırakıp tencereyi süslemeye yöneliyoruz, bunun için bina çimentoyu suyla birlikte ekşi krema haline getiriyoruz ve her tarafa başaşağı yayıyoruz. Çimentonun sertleşmesini sağladıktan sonra tüm yüzeyi zımpara kağıdı ile hafifçe zımparalayıp altın akrilik boya ile kapladık.

Topiary Yılbaşı

5. Sonra bizim ağaç "yerleştirilmiş", yani almak gereken bir konteyner dekore pot ve tam ortada üstüne sulandırılmış çimento karışımıyla doldurulmuş ve sertleşmeye bırakın edilir sopa-sandığı, ekler.

6. Üst donmuş çimento kuru ot ve çubuklarla süslenmiştir, sadece sıcak bir tutkal tabancası ile döşenebilir veya yapıştırılabilir. Bu dekor aynı zamanda altın boya yardımı ile hafifçe renklendirilmiştir. Titrek parıltılı toz ile serpebilirsiniz, çok güzel de çıkacaktır.

7. Ağacın en önemli kısmını yapmaya devam ettik, bu yüzden kabukla kuruyan bu cevizleri aldık ve sıcak tutkal tabancasıyla kağıt top tabanına yapıştırmaya başladık.

8. Bazın üzerine, her bir somunu önce akrilik rengi kahverengi boyayla örtüyoruz ve sonra kuruyana kadar beklemeden, çok güzel bir etki yaratan kabuk kabuklarının kıvrımları boyunca yayılacak ikinci altın tabakayı kaplıyoruz.

9. Fındıktaki boya kuruduğunda, topiarı, kuru gül tomurcukları ile tamamlarız, sıcak tutkalla yapıştırırız.

karanfil çiçeklenme benzer bir çiçek elde etmek için, yaklaşık beş santimetre kenarlı kareler halinde bu kesim için, kağıt peçeteler veya yeşil krep kağıt şekillendirme ağacı tamamlayacak ve merkezde herkesi ezer olacak 10.Listochki.

11. Bu tür parçalar, fındık ve güller arasında yapıştırılır, böylece tüm boş alanı doldurur.

Topiary Yılbaşı

İş bitti, çok şık, Yeni Yıl ağacı mutluluk - hazır! Festival masasının ortasına güvenli bir şekilde yerleştirebilir ve cömert bir atmosfer yaratabilirsiniz.

TYeni yıl arifesinde ellerini dışarı kahve ile Opiate - kokulu balıksırtı

Topiary Yılbaşı

kahve Taneleri mutluluk ağaçları, bu iyi bir Noel ağacı gibi bakmak ve evinizin orijinal kokulu dekorasyon olabilir Noel ağacı gibi farklı orijinal gizmos, bir sürü ondan hale genellikle diğer amaçlar için kullanılan gerçek ustalar vardır. Topiary ağacın bu versiyonunun bir sonraki master sınıfında nasıl yapıldığını size anlatacağız.

İş için ihtiyacınız olacak:

- mukavva,

- doğal kahve taneleri;

- bağbozumu dantel;

- büyük kırmızı ve beyaz boncuklar;

- tutkal;

- akrilik vernik;

- küçük plastik bardak;

- Alabaster;

- sicim;

- aperatifler için tahta şişler:

- küçük bir tuvalet kağıdı (gri);

- tutkal PVA;

- bronz ve kahverengi boya;

- dikiş iğnesi;

- beyaz bobin ipliği;

- makas;

- Fırça.

Kahve topiary balıksırtı nasıl yapılır - ayrıntılı bir açıklama.

1. Çalışmalarımıza ladin kalacağı bir konteynerin imalatı ile başlıyoruz, bunun için yoğurttan plastik bir fincan, biraz gri tuvalet kağıdı, PVA yapıştırıcısı, boya fırçası, bronz boya. Yapıştırıcıyı soğuk suyla bire bir oranında yayıyoruz ve bu çözelti içine birkaç saniye, buruşuk tuvalet kağıdı batırıyoruz.

2. Ardından, kağıt dikkatli bir şekilde çıkarılır ve bu tür buruşmuş bir formda, kabın çeperleri üzerine yapıştırmaya başlarız, böylece yüzeyini süsleriz. Tutkalın kurumasını ve tüm kabın bronz boya ile kaplanmasını sağlarız.

3. Camdaki boya kuru iken, ladin oluşumunu geçersiz kılacaktır. Bunu yapmak için, bir karton kağıdını alın ve kenarlarını hemen yapıştırın, bir koni ile katlayın. Makas kullanarak, koninin alt kenarını, masanın düz yüzeyinde serbestçe durabilmemiz için düzleştiririz.

4. Daha sonra meze (2-3 adet) için birkaç tahta şiş alırız, onları birbirine bağlarız ve üstünden, ipin kenarlarını yapıştırıcıyla sabitleyerek aynı sicim sicimlerini sıkıca sarılırız. Bu ağacın gövdesini aldık. Onu koninin içine sokuyoruz ve üst keskin köşeye sabitliyoruz.

5. Bundan sonra bir kapta Noel ağacı-topiary temelini kurmak gerekir. Bunu yapmak için, alabaster talimatlarına göre seyreltilir ve elde edilen karışım, bardağın merkezine yerleştirilen köknar ağacının gövdesini dökürüz. Alabaster tamamen katılaşıp katılaşıncaya kadar bekleriz.

6. yapıştırılmış beyaz kahve boncuk renk için, koni çirkin beyaz karton taban parlamaz, koyu kahverengi veya bronz boya ile boyayın. Ayrıca uygun renkli kağıt ile yapıştırmak mümkündür.

7. koni tutkal alt kenarına güzel bir bağbozumu dantel dantel. Benzer bir şey bulamadıysanız, başka bir şeyi kullanabilir veya kendiniz de bağlayabilirsiniz..

8. En keyifli anlara gidiyoruz, hoş kokulu kahve taneleri alıyoruz ve koninin karton yüzeyine düzgün bir şekilde yerleştirmeye başlıyoruz, bunu tamamen kaotik bir şekilde yapıyoruz, boş alanı doldurmaya çalışıyoruz. Tane, karakteristik bir oluk ile düz bir taban olarak yapıştırılabilir ve tercih ettiğiniz gibi aşağı ve yapıştırabilirsiniz.

9. Tüm tanelerini bir veya iki kat hızlı kuruyan akrilik vernikle parlatın ve parlatırsınız, ancak bunu yapamazsınız ve buzlu hale getirebilirsiniz.

10. Keten dantel kalıntılarından küçük çiçekler oluştururuz. Bunu yapmak için, yaklaşık on ila on iki santimetre uzunluğundaki bir parçayı kesin ve her iki kenarı bir dikiş dikişi ile elle birlikte dikin. Daha sonra, ortaya çıkan halkanın iç kenarında, dikişi "iğne ileri" ile küçük dikişlerle sıkıştırın ve güzel bir volumetrik çiçek alın. Bu çiçeğin ortasında kırmızı veya beyaz bir boncuk dikeriz. Toplamda, dört veya beş tane dantel çiçeği yaparız ve taneler arasında bir ağaç üzerinde yapıştırırız.

11.Takzhe kahve arasında kırmızı ve beyaz birkaç büyük boncuklar arasında yapıştırın.

12. Süslü camın kenarını aynı çember ile Noel ağacının kenarı olarak süsleyerek, bir çember içine yapıştırıyoruz.

13.Açıkça alabaster'ın resmi bozmaması için, kahverengi boya ile boyanırız, sonra kahveyi kapatırız, boncuklarla tamamlarız.

İş bitti, Yılbaşı topiari bir kahve ağacı şeklinde - hazır! Aşağıda, alabileceğiniz bir temel için, bu tür el sanatları kayıtlarının bir başka varyantı sunuyoruz.

Topiary Yılbaşı

3. Ladin dallarının topiaryumu.

Topiary Yılbaşı

Bu bahçevan, örneğin, örneğin ofise koyma fırsatınız yoksa Yeni Yıl ağacının yerini alabilir. Çok basit bir şekilde yapıldı, tam olarak nasıl okundu.

İş için ihtiyacımız var:

- tahta çubuklar;

- küçük saksılar;

- yapay ladin dalları;

- birkaç küçük koniler;

- tutkal;

- tel;

- çuval bezi;

- su mermeri.

İşin tanımı.

1. Plastik köknar dallarından küçük buketler oluştururuz ve bunları gelecek ağaçların tahta çubuklarına bağladığımız bir tel ile birbirine tuttururuz.

Topiary Yılbaşı

2. Ardından ağaçları bir saksıda tek tek yerleştiriniz ve seyreltilmiş alabaster dökünüz. Donana kadar bekle.

3. Ladin dallarında birkaç küçük çam kozalağını yapıştırıyoruz.

Topiary Yılbaşı

4.Grushki, ağaçların çuval çuvallarıyla süslendiği ve işi bitirdiği yer.

Yeni yıl için yapılmış olan başka ne olabilir ki, fotoğraf seçimimizde aşağıya göz atmayı öneriyoruz, benzersiz başyapıtınızı yaratmanız için size ilham kaynağı olacak.

Mandalina gelen mutluluk ağacı.

Topiary Yılbaşı

TYeni yıl arifesinde organze elleriyle Opiate.

Topiary Yılbaşı

Budama sanatı yeni yıl.

Topiary Yılbaşı

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

35 − 30 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: