Začátečníci: Top-10 nápady

Pro začátečníky v beadwork bude vynikající nález master class z korálků pro začátečníky, protože podrobné pokyny pomohou vytvořit opravdu atraktivní věc, ať už jde o květinovou výzdobu interiéru nebo ozdobu. Kromě toho bude nově příchozí schopen uvěřit v sebe a nevzdávat se takového vzrušujícího hobby po prvním pokusu. Rychle však podívejte se na naše ručně vyráběné beadwork pro začátečníky!

Květiny z korálků - mistrovská třída pro začátečníky

Krásné a jemné květiny, které můžete snadno vyrobit z tohoto materiálu - ve vzhledu budou velmi podobné skutečným a mohou se stát dlouhodobou náhradou kytice čerstvých květů.

Začátečníci: Top-10 nápady

Orchidej z korálků - mistrovská třída pro začátečníky

Velkolepá orchidej může být oprávněně považována za královského zástupce ve světě květin. Rychle se naučíte udělat tuto atraktivní květinu, která se může stát jasným přízvukem pro jakýkoli interiér.

Připravte si číslo 10 z třech barev (například broskvovku, tmavě růžovou a stříbřitou), samotná květina bude tvořena sepaly a různými okvětními lístky.

Začátečníci: Top-10 nápady

Vezměte kousek drátu o průměru 0,3 mm a délce 52 cm, položte na osu 4 korálky a pokračujte v tkaní okvětního lístku, jeho dno by mělo být špičaté a horní - zaoblené. Pro zaoblení by měl být oblouk kolmo připevněn k ose a pro ostření - mírně pod úhlem. Tímto způsobem tkněte 10 oblouků (tj. 5 otáček). Celkově pro orchidej 2 jsou takové okvětní lístky vyžadovány.

Další budou pečetí (potřebujete 3 kusy). Na kusu drátu 45 cm zadejte 14 kuliček a vytvořte 6 oblouků (tj. 3 otáčky).

Pro okraj okraje budete potřebovat 3 části. Pro velký drát o délce 45 cm zadejte 6 kusů a vytvořte 8 oblouků (tj. 4 otáčky). Takový okraj by měl být dvoubarevný, proto byste měli střídat barvy. Pak přichází řada malých okvětních lístků - také dvoubarevná.

Chcete-li vytvořit tyč na 7 centimetrovém drátu, zadejte 7 bílých korálků, vytvořte smyčku a zkroutí konce drátu dohromady.

Také pro orchidej budou potřebovat další 4 listy. Na délce drátu 145 cm vytvořte deset centimetrickou osu, nakreslete 30 kruhových kol a vytvořte 14 oblouků (7 otáček).

Nyní, když jsou všechny komponenty připravené, musíme začít s montáží umělé orchideje. Zatlačte tyč na okraj rtu, na bocích umístěte dvě malé části rtu. Otočte drátu kolmo k okvětní lístky, našroubujte dva okvětní lístky a pak tři sepaly. V důsledku práce budete mít jednu orchidejovou květinu. Na větvi mohou být pět nebo více, proto musíte všechny manipulace opakovat nejméně čtyřikrát.

Na každé květině vtlačte stěrku rozmazané PVA se zelenou nití (asi 2,5 cm). Na samém okraji tlustého drátu přiložte první květinu, pak trochu zahoďte řetězec s nitěmi a znovu připojte. Takže byste měli upevnit všechny květenství na stonku. Nakrájejte řetězec až na samé dno, fixujte listy. Hotový produkt "v hrnci", doplňte fixační roztok.

Ujistěte se, že jste pro začátečníky vázali náramky z korálků.

Začátečníci: Top-10 nápady

Mistrovská třída fialky z korálků pro začátečníky

Krásné a dojemné fialky jsou skutečnou výzdobou našich okenních parapetů, tak proč ne ozdobit a pokoj s růžicí s bujnou čepicí květin, právě teď z korálků?

Prvním krokem je začít pěstmi. Na tenkém drátu naplňte 7 zelených korálků, zkroutí špičky, trochu zpět a poté proveďte další smyčku. Zhotovte 7 kusů takových smyček, které se navzájem otáčejí, a přebytečné drátky. Vložte tlustý vodič délku 15 cm. Mimochodem, tato technika používá a růžové mistry z korálků pro začátečníky. Udělejte pár dalších těchto pupenů, a pro úvodní 3 smyčky byste měli udělat modré korálky (barvy fialky samotné - to může být modrá nebo modrá, fialová, bílá nebo růžová). Všechny vyrobené pupeny budete muset zabalit na 5-6 cm zelené nitě, pak glazury stonky s lepidlem.

Pak jděte na tyčinky - výše uvedeným způsobem, pro každý z nich udělejte 3 žluté smyčky. V této fázi zašroubujte tlustý vodič.

Začátečníci: Top-10 nápady

S novým kusem drátu udělejte 6 miniaturních fialků fialky - typ 7 modrých korálků, zkroutí, nakreslete modřejší, obraťte se kolem první smyčky, otočte znovu (jedna zatáčka je dost). Pak pracujte se světle zelenými korálky, po kroucení neřízněte drátu - jenom trochu kroku zpět a přejděte k dalšímu okvětnímu plátku. Zatlačte 6 okvětních lístků spolu s tyčinkami. Chcete-li vytvořit velké okvětní lístky, vytvořte 4 oblouky - 3 modré a 1 světle zelené. Všichni se točí dohromady.

Pro krásnou růžici stačí osm květin, nicméně regulujete jejich množství sami. Vlákna se závitem a lepidlem.

Začátečníci: Top-10 nápady

Šťavnaté zelené listy (v množství 12 kusů) budou prováděny v technice francouzského tkaní a nezapomeňte, že budou mít různé velikosti - větší a menší. S řapíky listů zopakujte stejné manipulace jako u stonků.

Twist větvičky - ve všech tam budou 3 květiny. Pro každou větvi přiložte 2 malé listy a potom je spojte. Pak krásně rozdělí velké listy.

Nyní zůstane pouze "připravit" připravenou fialku v hrnci a vy můžete zdobit dům. A v předvečer Nového roku můžete z korálků tkát vánoční stromek.

Začátečníci: Top-10 nápady

Korálkový strom - mistrovská třída pro začátečníky

Když už jste tkali mnoho barev, zaplníte svou ruku, pak jistě budete chtít "houpat" při vytváření monumentálního řemesla. Můžete například udělat wisteria z korálků pro začátečníky, master class vám řekne přesně, jaký by měl být pořadí akcí. Navrhujeme, abyste věnovali pozornost symbolu Východu - nádhernému kvetoucímu třešňovému květu. Nicméně, pokud dáváte přednost nekvetoucím stromům, pak se ujistěte, že se sem zastavíte a dozvíte se, jak tkát palmový strom.

Začátečníci: Top-10 nápady

Sakura z korálků - mistrovská třída pro začátečníky

Smíchejte růžové a tmavě růžové korálky (to umožní, aby rozkvetlá ručně vyrobená sakura vypadala co nejpravděpodobněji). Na délce drátu 45 cm zadejte 6 kuliček a umístěte je ve vzdálenosti 10 cm od okraje. Vytvořte smyčku a potom na dlouhém špičce zadejte 6 korálků a znovu utáhněte oko. Panty by měly být umístěny ve vzdálenosti 1 cm od sebe. Celkově je nutné 11 takových smyček.

Začátečníci: Top-10 nápady

Obrobek se ohýbá tak, že uprostřed je jedna smyčka a všichni ostatní se na sebe dívají. Otočte drát smyčky dohromady, zkroucení může začínat jak shora, a zezadu, vše bude záviset na vašem pohodlí. V důsledku toho byste měli dostat malou větvičku sakury.

Udělat 70-100 z těchto větví, než bude více z nich, čím více stromů bude načechrat. Poté připojte 3 větve k sobě - ​​získáte hlavní obrobek, z takových větví se bude skládat sakura.

Začátečníci: Top-10 nápady

Vezměte několik základních polotovarů - větví a navraťte je navzájem. Vytvořte dvě takové předlitky. Pak se připojte ke zkroucení tří hlavních polotovarů - budou to střední větve, budou potřebovat 3 kusy. Dolní větve budou vyrobeny z 5 spojených polotovarů, budou muset vyrobit 2-3 kusy.

Další etapou bude sestavení stromu. Okamžitě v procesu sestavování tvoříte kmen třešně. Vezměte drát s velkým průřezem a přišroubujte dva horní větve. Poté musí být kmen zabalen pomocí malířské pásky. Pak trochu dolů, naviňte 3 střední větve a znovu zakryjte kufřík lepicí páskou a přidejte k tomu silný drát. Ze spodu umístěte nejvzdálenější větve, znovu přidejte drát a vinutí lepicí páskou. Také projdete tímto stupněm Vánoční stromky pro korálky pro začátečníky.

Začátečníci: Top-10 nápady

Nastavte výsledný kvetoucí strom v krásném hrnečku a naplňte ho roztokem alabastru. Zavřete sakura větvičky s fólií - to vám pomůže lépe použít řešení. Pokud chcete, může být hlaveň mírně ohnutá, aby byl řemeslný vzhled přirozenější.

V malém kontejneru připravte roztok pro ořezávání kmene - promíchejte čajovou lžičku alabastru, jednu a půl čajové lžičky PVA lepidla, v případě potřeby přidáme trochu vody. Směs konzistence by měla být získána jako těsto "na palačinkách".

S touto směsí zakryjte páčku a nechte ji důkladně vyschnout. Poté nabarvujte akrylovou barvou. Po vyschnutí otevřete průhledným lakem (tento postup není povinný, ale dá řemeslně atraktivnější vzhled i trvanlivost).

Odstraňte vinutí z větví a rozetřete je, jak chcete. Takže pozitivní tvůrčí proces je u konce, pokud chcete udělat další podobné "domácí", pak věnujte pozornost lila z korálků pro začátečníky mistrovské třídy.

Samozřejmě, že je třeba se dobře připravit na nový rok, bude beadwork také přijít na záchranu.

Začátečníci: Top-10 nápady

Sněhové vločky z korálků pro začátečníky - mistrovská třída

Pro vázání nové krásy nakrájejte drátěnou základnu o délce 80 cm a na ní vložte průhledné korálky, pak jednoduše spojte konce drátu a položte je na skleněné korálky.

Poté rozdělíme konce a každý z nich vytvoříme další 3 korálky a housenky. Znovu zakončte konce a položte velký bílý korálek.

V dalším kroku rozdělíme konce a přidáme 3 průhledné korálky a 1 oválný bílý korálek. Pravý hrot zespodu vkládejte korálku vlevo a vytáhněte ji nahoru. Mírně ho vytáhněte - dbejte na to, abyste kabel neodtrhli.

Přejděte k druhé čelní ploše tkaní vločky - přímý řetězec na rozšířené konce 3 kuliček transparentní - velké bílé korálky 1 ks - Čípky - 3 transparentní - skleněné korálky - 3 transparentní. Protáhněte drát skrz skleněnou kádinka zhora a pokračujte v záběru. Vytočte 3 průhledné a polštářky, projděte základnou velkou korunkou dolů. Přidejte 3 průhledné kousky a velký oválný korálek, vyvolejte základnu přes korálek vpravo. Zvedněte.

Začátečníci: Top-10 nápady

Pokračujte ve stejném duchu, ale před samotným koncem bičujte velkou korálku uprostřed. Taková sněhová vločka může zdobit byt a dokonce i vánoční strom korálků. Samozřejmě budete muset zvládnout a mistrovská třída jedle s korálky pro začátečníky, ale v tom není nic komplikovaného.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No ratings yet)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

32 − 28 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: